Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nitro16

    senior tag

    válasz Brekk #81605 üzenetére

    Első körben mennyire megbízhatóak ezek a AOC monitorok, őszintén ameddig most pár hete nem kezdtem el nézelődni nem is tudtam van ilyen brand..ha jól rémlik az olvastam, hogy régebben nem volt olyan jó de mára igen jó monitorokat is gyártanak és az ár/érték arány is jól van belőve. De akkor legyen kiragadva ez a fajta amit kérdeztem illetve a másik kolléga is az AOC AGON AG322QCX-t. Anyaghasználat/talpak milyenek. Milyen srgb-s fedése lett kalibrálás után? Ebből melyiket csináltad/ajánlanád hozzá a simát vagy a prémiumot? Esetleg játékok alatt kipróbáltad már? Bár gondolom minden vaj simán megy rajta. Én ugye első körbe multi fps játékra keresek (cod multi), illetve most beesett a programozás is szóval arra is sokat lesz gyűrve a választott.

    Lehetne még egy összehasonlítás az Acer Predator XZ271Bmijpphzx és a AOC AGON AG322QCX között.
    Gondolom azért sokkal jobb választás lenne és megérné az acer árához képest azt a plusz lovét, hogy inkább az AOC legyen, már csak a nagyobb méret és felbontás végett is. Hát nagyjából ennyi. Köszi előre is a tájékoztatásért tőled mindig szívesen fogadjuk. :B :K :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák