Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    Sziasztok!

    Eddig nem terveztem monitor vásárlását, de most szóltak, hogy gariban egy tök újra kicserélik az LG DM2352-es 3D LED TV-monitoromat. (Ez az eddigi legszebb képű monitorom, a 3D játék is tetszett amig játszottam, a FullHD IPS panele az én szememnek egyszerűen felüdülés volt a TN-es cuccok után. Most is csak annyi gond volt vele, hogy VGA-n nem adott jelet, és ugyan csak HDMI-n használtam, de gondoltam a gari lejárta előtt azért még visszaviszem.)

    Elgondolkodtam, hogy ha ezt esetleg eladnám, akkor kipótolva tudnék venni egy nagyobb méretű 27"-os, szintén IPS monitort. Az összefoglalót olvasva láttam, hogy 27" jó paneles az már elég drága, hogy inkább a TV tuner nélkülieket ajánljátok, (bár ennek tunerrel is gyönyörű a képe szerintem) és hogy DELL-ek nagyon ajánlott tipusok. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha a TV-tunerről és a 3D-ről lemondok (ahogy látom ezt nem is nagyon erőltetik már) akkor melyik típusok jöhetnének szóba? Érdekelne a DELL vagy bmilyen más márka is, de legszívesebben LG-t vennék megint ha nekik is van valami használható tipusuk.

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák