Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    válasz d@minator #40384 üzenetére

    Mit kellett nálad állítani? Pontosan hol? Most már az a fejlemény van, hogy ha BIOS-ban átállítottam a videókártyát csak integráltra, akkor amikor indítom a gépet megjelenik már hdmi kábelen keresztül monitoron a kép, eljut a logo-ig ami ugye pár másodperc és ott megáll és lefagy, csak szabálytalanul tudom leálltani. Tehát tényleg valami nagy galiba lehet a laptopon, de ötletem sincs már tényleg, hogy mi, mivel ma újratelepítettem a gépet és ugyanaz áll fenn, semmi sem változott, no signal... abban az esetben ha BIOS-ban ha switchables van akkor egyáltalán nincs kép, integrated-ra állítva pedig egy pillanatra megjelenik a kép monitoron. De telepítés közben is rá volt dugva a hdmi és semmi... egyáltalán nem küldte a jelet a monitorra. Úgyhogy tanácstalan vagyok, de azért köszi a segítséget, aki eddig írt. Legalább nem csak én egyedül találkoztam hasonló problémával. Egyelőre használom vga-val nagy szomorúságomra, mert eredetileg azért vettem a monitort, hogy tudjak hd filmeket nézni, és arra a hdmi lenne a legjobb megoldás, ami ugye az első pár hétben ment is gond nélkül... és egyszer csak puff. Sajnos dvi-m notebookon nincsen, ezért legalább vga-val használom, hátha jön valami ötlet vagy megoldás a közeljövőben.

Új hozzászólás Aktív témák