Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz phoenix1989 #38356 üzenetére

    Őőő segítünk! -belügy után szabadon :D

    Mielőtt kórházba kerülsz amiatt mert szted nem azt kaptad amit szerettél volna, érdemes leszögezni hogy a DELLU2412M ezen túl az U és P széria ha jól olvasgattam eddig az kezdő-profiknak való.

    Szóval a TN-t már ez is lemossa de nem ez az IPS csúcsa. Az igazán jó, hibátlan modellek sztem 100k felett indulnak.

    Az u 2412M is nagyon jó, csak szánni kellene rá időt, hogy az oroszlán fel ébredjen benne.
    0.: kalibrálással a monitor új életre kellhet
    1.: ez egy 24" monitor, az ideális nézési távolság nálam 85-90cm között alakul
    2.: a monitor magasságát úgy állítsd be, hogy a szemed magassága a kijelző felső harmadánál legyen
    3.: döntsd hátra a kijelzőt fokozatosan, napról napra, ezzel lényegesen csökkenhet az IPS glow lent
    4.: csökkentsd a fényerőt fokozatosan 25%-ra ez is csökkenti az IPS glow hatást
    5.: ha a monitor síkja merőleges rád nézve, billentsd jobbra a kijelzőt 10-20fokkal, majd ütközésig balra, ezután vízszintbe kell állnia
    6.: teljesen sötét szobában a pupillád még jobban kitágulhat, ami hamarább előcsalja az IPS glow-t, ezért érdemes bevilágítani a monitor mögötti részt, hogy a több fény kisebb pupillát eredményezzen, ezzel is adva egy faragást az IPS-glow-nak

    Én ezeket csináltam, és az IPS glow csak teljesen sötét háttéren látszik, bevetéskor soha.

    üdv.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák