Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stranger28

    addikt

    válasz dudika10 #21184 üzenetére

    Így van.

    Előzőhöz input laggilag: Másik saját tapasztalat az U2711-gyel, mert kicseszett rendes srác vagyok. Ugyanaz az acélbetonkemény, pörgős FPS. És ~0 után olyan 20-30-as input lagg. Érezni? Igen. Zavar? Nem. Megszokja az agyad. Mint amikor befut valami mögé valaki és a fal mögött követed az egérrel. Nem látod, de tudod, hogy ott van. Ugyanez pepitában. Nem fogod látni, ahogy a célkereszted rajta van, de mit számít ez? Aki már kicsit is belejött, nem a célkeresztet nézni, hogy hol jár, mert úgy lassú. Az egeret fogja érezni, mire pedig a monitor megjeleníti a képet, már bőven tudsz finomhangolni szemmel. Ez az én véleményem. Úgyhogy én még ezzel sem foglalkoznék isten igazából.

    És most fel fogok vágni: Ritkán játszom, de olyankor sokszor vezetem a szervert az U2711 laggjával, vagy legalább ott vagyok a legjobbak között. U2412M-mel is sokszor volt. Meg lehet nézni engem battlelogon, milyen az arányom, K/D, HS/K, satöbbi, és el lehet dönteni, hogy mennyit számít ez az egész butaság. Felvágás vége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák