Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • superg

    senior tag

    válasz Szatesz. #19762 üzenetére

    Sose lesz jó.Én is szenvedtem vele pár napig(a 24 essel)Színeket ezen nem fogsz látni.Detto ugyanez volt nálam is,próbálkoztam mindennel.Szvsz kalibrálásra se költsd a pénz felesleges.
    Még ha valami csoda folytán szineket is elő lehetne csalogatni a horizontális kontrasztvesztés annira erős hogy a szélek nekem már bűn fakó volt.kb 1 m-ről már oké de én monitort vettem nem tv-t.
    Emiatt vissza is küldtem,nem próbálkoztam tovább pl a saturáció bekapcsolásával stb.Atom éles az biztos de már túl éles még a szöveg olvasásához is.A magas kontrasztról csak annyit hogy Photo vagy Movie módban van feketéje de ilyenkor mindent elnyel a sötét.Egyébként nincs olyan feketéje mint a dell 2412-nek,az oldalirányú kontraszvesztés miatt meg szart sem ér hogy műszerrel mennyit mérnek a kontraszra.
    Az enyém még pixelhibás is volt,szerencsére így hibásként visszavették.
    Komolyan egy TN ezután felüdülés volt.Volt most szerencsém 2éves TN-t,e-IPS-t,amva-t egymás után nézegetni,hát szar ez is,szar a dell e-ips-e is,szar a TN is.De a legkevésbé szar még talán mindig a dell volt.

Új hozzászólás Aktív témák