Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Old Cyborg

    tag

    Felhivnám a figyelemet erre az "ASUS VE278Q" 27 colos LED backlight monitorra, elviekben minden megvan rajta amit az ember elvárhat: 10.000.000:1hez contraszt (dinamikus), 2ms Response Time, természetesen FullHD a megszokott 1920x1080as felbontással, és helyet kapott 2db 3wattos hangfal is, hogy ha a házimozit hazavágod valami zajforrás legyen még a háznál. Akkor marad még az a kérdés hogy milyen ára is lehet ennek a tetszetős 27 colos LEDes monitornak? nos nálunk még nem igazán helyezték forgalomba, viszont külföldön 350$ - ért már szert tehetünk rá, átszámitva ez 70ezer forint mire hozzán is eljut lesz 80 ezer vagy több, természetesen TN paneles monitorról beszélünk, és ennél a pontnál mondja a fanatikus, hogy "jaj az a TN panel" de szerintem ezzel ki lehet békülni. Egy mondatba összefoglalva elég tetszetősnek tűnik, sose volt Asus monitorom ismeretem szerint nem egy rossz választás lehet, sok jó tulajdonságai vannak, ára is elég elfogadható, és azzal a TN panellel is szerintem már ki vannak békülve az emberek.

Új hozzászólás Aktív témák