Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spileraaa

    senior tag

    udv
    Szeretnek uj monitort veni mivel a regi crt monitor mar nagyon rontja a szememet foleg olvasas miat akarok uj monitort veni de teljesen tanacstalan vagyok milyet vegyek edig akarkit kerdeztem mindig mast mondtak
    mivel eleg regi a szamitogepem kb 6 -7 eves ezert gondolom mindnekep kellene vga csatlakozo is

    nekem elsosorban konyv olvasara kell es csak masodsorban film nezesre ...
    azt is mondtak hogy 23 " as allat nem erdemes full hd monitort venni ... gondoltam konyebb lesz valasztani de enyi informacio teljesen ossze zavart ...

    max 700 leit szanek ra

    innen akarnam megrendelni :
    [link]
    [link]

    egy par pl milyen tanacsokat kaptam es ami teljesen ossze zavart :

    1Ha jó akarsz magadnak, veszel egy szép LED-es Samsung-ot, fullHD felbontásút.

    Samsung S22A100N (LS22A100NS) Black

    Samsung S23A550H (LS23A550HS) High Glossy Black

    2Monitor LED Samsung S22A300N 22 inch black
    Interfata: VGA

    Felejtsd el... Gagyi.

    3Akkor [link] [link] és nagyon megéri ez [link].

    422"-osból TILOS a full HD-s felbontás!
    Inkább 24" full HD, esetleg 23 még bevállalható, de az már saját felelősségre.
    Ha mindenképp 22" a szíved vágya, akkor 1680*1050!
    Én amondó vagyok, hogy ha a filmezni is szeretnél, akkor oda már full HD kell, azt meg minimum 23, de leginkább 24 col! Ez alapszabály!
    Ha ezeket nem tartod be akkor majd egy hét után fogsz káromkodni...
    És DVI port MINIMUM! De igazából már a HDMI is alap! Displayport opcionális... ...de azt úgyis csak majd az új gépeddel fogod tudni kihasználni, addig meg a régi gépeden jó lesz a DVI!

    Ha erre nincs meg a keret, akkor egyszerűen nem kell monitort venni! Azért fölös kiadni 40k-t vagy akármennyi lei-t hogy szar helyett szart vegyél! DELL U2312HM Fekete:

    [link]

    [link]

    Mivel nem tudom, hogy ott hogyan vannak az árak, de az ittenieket figyelembe véve 74 Ft/ lei-el számolva ez a monitor olyan 750 lei lehet. Egyébként ez egy igazi "best buy", a többi monitor csak pár ezerrel olcsóbb de 20x szarabb!! Ezt vedd figyelembe vásárlásnál!! Találtam 550 lei-ért is de csak 22-es és persze fullHD-s amitől ki fog folyni a szemed!

    [link]

    De még mindig azt mondom, h maradj a DELLnél, nem fogod megbánni!

    Én DELL párti vagyok, ha monitorról van szó. Én ezt venném:

    DELL S2330MX LED Monitor 23" [link]

    5Mondjuk jelenleg nem kell új monitor, a jelenlegi 2408WFP [link] tökéletesen megfelel még pár évig, pedig nem mai csirke.

    6Ezért ajánlom a DELL-t. Igaz, picit drágábbak, mint a hagyományosak - az enyém 150K volt, amikor vettem -, de 10 évig minimum kitartanak.

    7soha nem vennék Philips-et, max csavarhúzót! , de Samsungot sem!
    Ha kommersz kell akkor ASUS ACER, ha highend, akkor EIZO!

    8És ha van lé akkor felejtsd el az Edge Led megoldásokat. Vadássz Full Array monitort.
    Ja látom, az előző hírfolyamban az anyagi kondíciókat. Akkor tényleg marad az "eldzsí", "szamszung" páros. Viszont én előtte megnézném saját szemmel. Egy jobb minőségű kalsszikus CFL LCD monitor nagyságrendekkel jobb lehet mint egy gagyi LED LCD monitor.

    9Látom a Benq-t senki nem ajánlja.. Én azt vettem tavaly márciusban, mégpedig ezt [link]és teljesen meg vagyok vele elégedve. HDMI, jack csatlakozó, rengeteg beállítási képesség, betekintési szög is korrekt, lehet nincs épp olyan képe mint egy samsungnak, de mondjuk jóval olcsóbb is.. Bár láttam én már drágább samsungott roszabb képminőséggel.. ha jól beállítod akkor frankó lenne

    [ Szerkesztve ]

    Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

Új hozzászólás Aktív témák