Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz Nyugdíjas #10254 üzenetére

    nézd nem ismersz, nem vagyok az a szőrszálhasogatós fajta hidd el, általában mindennel meg vagyok elégedve amit itt a PH-n ajánlanak, pedig TV-t, hangrendszert, PC-mhez az összes alkatrészt, laptopot is azt vettem amit itt a fórumon ajánlottak és most így hirtelen nem jut eszembe olyan, hogy valaminek a minőségével problémám lett volna. tehát elég valószínű, hogy ez nem csak engem fog zavarni. ez a 2 dolog annyira szembetűnő, hogy olyan nincs, hogy ezeket az emberek 99%-a nem veszi észre. ezeket maximum megszokni lehet, de egy idő után a büdöset, meg a fogfájást is meglehet szokni. összegezve kb 1 óra használat után azt mondhatom, hogyha egy árban lennének a 23"-os belépőszintű TN-es monitorok (árgépen így gyorsba 34k-ért láttam a legolcsóbbat) a belépőszintű IPS-el (tehát ezzel) akkor mindenképp ezt venném, de nem biztos, hogy plusz 15k-t megér nekem ez a monitor. az pedig fix, hogy annak aki egy 22"-os, vagy 23"-os teljesen faszán működő TN panelest akar erre lecserélni, azt nyugodt szívvel beszélném le erről, mert ott már az eladással is buksz. de ez csak az én véleményem, ha tényleg még sosem merült fel ilyesmi ebben a topicban ezelőtt, akkor lehet, hogy tényleg én vagyok az az 1%

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák