Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz punky10 #43384 üzenetére

    Hat nem tudom mennyit adhattak el de szerintem biztos hogy sokat mert csak a vodanal lehet feher szinben kapni es nem egy darabot lattam az utcan es a metron meg villamoson az emberek kezeben ami feher volt.
    Mindenesetre ehhez a vodafone redhez is gratulalni tudok ahogy ezt osszerakták. Nem is azzal van a baj, hogy mit kapsz, hanem, hogy mennyit kapok meg mennyiert, normalis embernek nincs ennyi penze meg ideje telefonalni meg szörfolgetni a mobilon ennyi penzert meg nem is dob ki ennyit, aki igen az mennyen el dr csernushoz es utanna gyónni. Vegtelenkent hirdetik es azert korlatozottak a packok.. Megint nagyot akarnak akasztani, de en mondjuk jobban orulnek ha monduk a vodanal, telenornal,Trénél a halozat epitesre koltenék a zseton hogy 3G legyen még videken is a kicsiszobában a tanyán maxon, mert hulla nagyon ami most van. 3g csak akkor van ha kimegyek az utcára ( T-mobile Bicske).
    Meg a masik a v.i.p. Státusz?? Fizessek hogy foglalkozzanak velem ha bajom van soron kivul maskulonben meg le vagyok tojva,de vastagon?? Hat ez mi?

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Új hozzászólás Aktív témák