Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    Tegnap megvettem a szürke Define 7-et.
    (Kívül antracit, belül fekete, alu színű előlap)

    Belepakolandó gép még az asztalon:

    Házhoz járó tartozékok:

    Plusz egy lyukacsos tető, ha valaki felülre akar tenni egy ventiket, radiátort, 4 vinyó tálca, rakat csavar, gumi távtartó, kábelkötöző, manual...

    Mivel utoljára 10 éve cseréltem alaplapot, most meg kellett néznem a manualban, hogy melyik csavar kell a rögzítéséhez.

    Vinyótálca a gumi alátéttel:

    Házba alapból be van szerelve kettő, plusz négy tartozék, az összesen 6 vinyó fiók.
    Persze ezek egyszerre használatához át kell rendezni belül a házat, de minden le van rajzolva a manualban.
    Én nem építettem át, maradt a default ház konfiguráció.

    Előlapi USB 3.0 kábellel meggyűlt a bajom, mert nagyon beleszorult az alaplapi aljzatba, aztán amikor át akartam rendezni a másik kábelrendező lyukba, akkor kihúzáskor sikerült letépnem az aljzat keretét az alaplapról:

    Végül fél óra szívás volt leimádkozni a keretet a kábelről, és visszatenni az alaplapi tüskék köré...

    Elkészült remekmű:

    Arra még rá kéne jönnöm, hogy a ház jobb tetejébe integrált venti elosztó hogyan tudja szabályozni a 2 első+1 hátsó 14 centis házventit.
    Alaplap CHA_FAN csatijára kötve * nem mutat semmit, viszont folyamatosan megy mind a három venti, feleslegesen hangosak.

    *: Ennek a madzagját nem tudtam rendesen elvezetni, mert pont az alaplap másik végén van a csati.

    Úgy érzem nekem bőven elég lett volna a Define 7 Compact is...

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák