Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz 3.Aragorn #44754 üzenetére

    Sajnos Magyarországon nem nagyon vannak készleten ezek a házak. :(

    Nekem is volt régebben (az előző házamba egy scythe potméteres csoda, amit most elpasszoltam házváltáskor). Azért volt az jó, mert hőmérőpálcikákkal több ponton tudta mérni odabent a hőmérsékletet. Az R4 szabályzása nekem megfelel, bár egy külön-külön állítgatási lehetőségnek jobban örültem volna.

    Képről kb semmit se lehet megtudni az R4-ről se, én egy kicsit csúnyának találtam, amikor az oldalakon olvastam a teszteket róla, a valóságban sokkal szebb. Képeken az előlapja egy kicsit bazárinak tűnt.
    Ez előtt egy gagyi cm elite 430-am volt. belül is minden piszkos volt, most természetesen nem. Viszont úgy tűnik, hogy az r4 teteje vonzza a port, sokkal porosabbnak tűnik, mint a cm anno. :D
    A porszűrőket most havonta letisztítom, rájuk fér, pedig heti kétszer kiporszívózok a szobában.

    Ha a számok nem is mutatják, az a tapasztalatom, hogy a noctua ventik sokkal hatékonyabbak. Jól is néznek ki, most e házam belseje a háttérképem, amíg meg nem unom. ;]

    Egy napig egy silverstone ps07-est használtam, amibe nehezen fért be a konfigom (de összejött), viszont nagyon hangosak voltak a hdd-k. Abban 3 db 120mm-es venti volt, a hőfokai viszont jóval kedvezőbbek voltak, mint az r4-é noctuákkal (persze az nem szigetelt ház és mint mondtam elviselhetetlenül hangos volt számomra, pedig csendesek a hdd-k és nem is mentek mindig).

    Jó lenne, ha lennének itt a topikban Nanoxia, Silverstone tulajok, mert így nem ér sokat, amit írtam. ;]

    Elég unalmas játék ez a NFS Rivals, megnöveltem az fps számot (szerencsére bírja a vas) és így is elég szépen bírta. A hőfokok se voltak csúnyák: [link]
    Csukott ajtókkal és 12V-on pörgő ventikkel.

    Ui.: Azért előnyös még az r4 , mert beköltözve bő 20 kilót nyom, nehéz kiugrani vele az ablakon. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák