Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Willie

    őstag

    válasz #98593280 #23499 üzenetére

    Szia!

    Köszi a válaszodat! :)
    Ha jól látom, akkor az első három házikó USB3-as, míg az alsó 3 pedig USB2.0-val van felszerelve.

    Miért mondod azt, hogy a Sharkoon T5-nél minden jobb? :D

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy mennyire nagy probléma az, hogyha a házat nem tudom megemelni, az aló táppal szerelt házat csak a parkettán tudom elhelyezni? Természetesen megtudnám valamiféle emelvénnyel oldani, csak félő hogy könnyen borulékony lesz, és ha egyszer felborulna, akkor a számítógépnek is baja eshetne illetve a parkettának is, ami miatt nagyon fájna a szívem. Ez az az ok, amiatt nem tudom eldönteni, hogy vállaljak-e be egy alsó tápos házat avagy sem, szerinted probléma az, hogyha a parketta, és a táp közötti részt csak a gumilábak választják el? (A táp egyébként egy CHIEFTEC CTG-500, gondolkozom azon, hogy befújom feketére, hogy tökéletesen passzoljon egy fekete belsős házhoz, érdemes ilyennel foglalkozni? :) ) Remélem, hogy érthető voltam. :)

    Továbbá így most már ezeket is figyelembe véve, így is az első háromból érdemes szemezgetnem, hogyha USB3-as (H61M/U3S3 alaplap menne bele, csak külső kivezetésű USB3-as szerelt ház jöhet szóba), kábelmenedzsmentes, alsótápos?, belül feketére fújt (ez nem annyira fontos) házat keresek?

    Köszönöm a türelmedet, és a válaszodat.

    Üdvözlettel,
    Intercreptor

Új hozzászólás Aktív témák