Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zozz

    tag

    válasz WN31RD #225 üzenetére

    Én csak azért szőrözök ennyit a mélyekkel, mert középtartományban fülbedugható és kis fülrevaló füleseknél ebben már jók a cégek. A magas még mindig kritikus de nem annyira mint a mély. Azért kis méretben a mélyet szépen megszólaltatni, úgy, hogy a többi tartományt nem nyomja el, és nem torzítja el... Na ez a nem mindegy.
    Márkanevekkel óvatos vagyok. Sony az én szememben gagyinak számít (persze mihez képest egy marantzhoz biztosan), de a 30k-s fülesük díycséretreméltó. Böszmenagy és mégis könnyebb mint egynémelyik kisebb Koss, vagy Senn. :DD És a hangja is szép vlt. Na de annyi pénzért még egy Thomsontól is elvárnék valami hasonlót. :)
    A probléma csak annyi, hogy 10k-ért kisebb méretben mit tudnak a gyártók.
    elképzelésem van. Nem hiába szajkózom, hogy amiket megneveztem írjanak róla, mert nem vagyok totál tapasztalatlan a témában, de némi segítséág tanács jól jönne. Ha másért nem is hát azért, hoyg megerősítsen a döntésemben. Nekem még 10k nem olyan kis pénz, ami ha egy rossz dönbtés miatt elúszik akor majd lesz legközelebb.
    Sóher vagyok no... :DD

    Egyébként meg köszi a hozzászólást (legalább tudom, hoyg van aki a kilóméteres hozzászólásaimat is alaposan elolvassa és odafigyel rá. Azért ez megnyugtató. :R

    ''Megzörgetek minden bokrot szeretem a kemény rockot!''

Aktív témák