Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • suti237

    csendes tag

    Sziasztok!

    Meglepő módon arra lennék kíváncsi milyen egeret is vegyek. Végig olvastam az első Hsz-t, egy gondom van az ajánlott egerekkel, hogy nincs köztük sok gombos, max. 8 gombos ha jól láttam. Az egeret elsősorban játékra használnám, De ezen kívül még PShop és Tervező programoknál is alkalmaznám. Játékonál inkább RTS-ekkel, vagy MMORPG-el játszom, és kicsi a kezem ami abban probléma, hogy a skill billeket nem igazán érem el (nagyon nyújtózkodva is max. az 5. gombig de akkor egyi idő után már húzódik a kezem), így jó lenne egy MMO egér amiből eddig 2-t talátam. Mert ugye ott van annyi gomb , hogy a legtöbb skillt feldobhatom az oldalsó gombokra ( A PShopban, és a tervező progiknál meg ugye nagyon jól használhatók lennének a gombok, mert nem kéne a sokmillió ikon közül megszülni, hogy épp mi kell, vagy a parancssorba begépelni a parancs nevét). A 2 lehetséges választás amit eddig ezen kritérium alapján leltem.
    Az egyik a:
    [link]Razer Naga Epic ( Sok gomb, cserélhető oldalpanel kényelmi szempontból jónak tűnik, vezeték nélküli- és vezetékes is Igen tudom a kábel vezetés megoldható, de nálam elég kényelmetlen megoldás ha van kábel, mert nagyon extrémen keresztbe kasul kell átkommandóznom a kábelt az asztalon) Viszont nem sok jót hallottam róla , gyorsan szétmennek a mikrokapcsolók, akadozhat a vezeték nélküli mód, bár havernak lassan 1 éve ilyen van és eddig semmi gondja nem volt vele.
    A másik:
    Logitech G600 MMO Gaming Mouse Nem tudok róla semmit igazából ez a gondom vele, de jónak tűnik (de nem nagyon értek az egerekhez ezért is kérdezek :), vezetékes gomb az van rajta rendesen.
    Igazából ezeken kívül a SteelSeries Sensei-t néztem mert ajánlották, hogy nagyon jó, csak ugye ezen nem túl sok gomb van így nem teljesen felene meg. Mág a Logitech G300 tetszett még ... ezen legalább kicsivel több gomb van amire felpakolhatom a skilleket meg minden mást.

    Egy egyébb dolog, hogy ez lenne a 3. bedugott egér a gépben. mert van a mostani bill-egér páros vezeték nélküli Logitech LX710-em ez kell mindenképp mert mászkálok vele a szobámban, van a PShophoz egy Wacom digitalizálótáblám , és lenne "ez" játékhoz. Nem fognak nagyon összeveszni?
    Remélem nem voltam túl kimerítő.
    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és ajánlásokat előre is.

    [ Szerkesztve ]

  • suti237

    csendes tag

    válasz Bulitt #18523 üzenetére

    Köszi, de van vele egy apróbb problémám, és az a formája, inkább csak az ujjammal vagy max. a tenyér végemmel szoktam megtámasztani az egeret, erre meg inkább rá kell markolni. meg itt is oké a 8 gomb, , de a +9 ahogy néztem kombinációkból áll (na az ilyeneket nem tudom megjegyezni :D ).

    A vezetékkel meg még megbarátkozom valahogy, bár nem épp optimális.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák