Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz dani3l #15509 üzenetére

    Itt foglaltam ossze, melyik MX Revo verziot mirol lehet megismerni.

    Ami hibalehetoseg lehet hasznalt MX Revonal:
    - volt egy szeria, amin megnyult a gorgo gumija, ettol megszorult a gorgot tarto muanyagban, alig lehetett forgatni Egyik Revomon sem jott elo, de lattam ilyen hibas VX Revot, ugyhogy elmeletileg az M705-nel is fennallhat ez a problema...
    - 2006 verzioban meg nem volt abszolut hulye biztos a LiIon akku felfogatasa, igy extremen asztalhozcsapva kieshetett a helyerol, de ez az eger szetszedesevel+ujra osszerakasaval orvosolhato. Max fogsz szopni par kort a gorgo preciz helyrerakasaval, mert az nem trivialis, hogy minden iranyban szabadon porogjon, es ne akadjon bele az eger tetejebe, az csak osszerakas utan derul ki, hogy eppen jo-e :DDD
    - kinai mikorkapcsolok elettartama nagyon jo esetben 3 ev, de ez az osszes 10 evnel nem regebbi L egerre igaz. nem olyan bonyolult joval tartosabb japan kapcsolora kicserelni, ha tudsz forrasztani. MX1000 gombcsereje joval macerasabb volt.

    Azota is lusta voltam kimerni, mi a baja a 2006-os eredeti egerem elektronikajanak, ami 4.5 ev nyuzas utan egyszer csak megszunt mukodni.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák