Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    válasz kemotox #42837 üzenetére

    Köszi a tippet!

    1-ben teljesen igazad van, én is gondoltam rá.
    2-ben azért nem teljesen. A makrózható alatt szerintem sokan azt értik / azt használják ki belőle, hogy billentyűre is bindelhető az egérgomb, és ez AHK-val is csak korlátozottan váltható ki. Windowson keresztül csak a három főgomb és két oldalgomb jut el a progikig, (Mouse4 és Mouse5, aka Vissza és Előre) a többit pedig AHK-val sem érheted el. Arra csak az egér szoftverében van esélyed.

    A sok gomb pedig a PC-FPS masterrace számára júzlessz, sőt, plusz tömeg, de az RPG-seknek nagy segítség, ők valóban kifogyhatnak a billzet bal feléből.

    Apropó! Kedves itteni őslakók!

    A topikgazdai kinevezésünk szerintem folyamatban van. Amennyiben elnyerem, az összefoglalóba először hotfix-ként bekerül az Egérajánló2 linkje, és utána teljes átdolgozást fog elszenvedni. Szerkezeti átalakítás, segítség a helyes kérdésfeltevéshez, tévhitek eloszlatása, stb. szóval minden, amire eddig is igény volt. Rengeteg, ismétlem rengeteg dologban tervezek kiegészítést, átstrukturálást, és valószínűleg a ti ötleteitekkel nagyrészt fedésben van. Kérek mindenkit, hogy ezeket egyelőre gyűjtögesse, és tartsa magában, a redundancia elkerülése érdekében. Valószínűleg amit hiányosságnak leírtok, azzal én is teljesen tisztában vagyok, és bele fogom írni magamtól is. Összességében rengeteg munkától kímélitek meg magatokat is, lásd pl. kemotox mennyit írt a lézerről, szinte feleslegesen, hiszen én is terveztem beleírni.

    Ezeket az ötleteket természetesen szívesen várom az új TIR megjelenése után, akár azután, hogy az első pre-alfa verzió megjelent Logouton, vagy TG topikban. (Ezekről persze tájékoztatás lesz.) Annak se örülnék, ha ezek az ötletek elvesznének, így közös érdekeink miatt szerintem ezeket addig írjátok fel valahova.

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák