Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz AAntii #37192 üzenetére

    Pontatlan/sz@r/gagyi egértől nem lesz rutinod, csak elcseszi az "izommemóriádat" (+egyéb készségeidet) hasonlóan ahhoz, mint mikor valaki vesz egy ócska gitárt, hogy jólesz azon is megtanulni és majd ha már pro lesz vesz rá később überkirály gitárt, de odáig nem jut el, mert a sz@r gitár tönkrevágja a (zenei) hallását.

  • ZolkoW

    őstag

    válasz AAntii #37192 üzenetére

    valójában fogalmam sincs, de Unrealben ('99 GOTY ) egy-másfél szinttel jobb botokat kezdtem lenyomni, mint előtte :)
    Mással nem játszom, de régóta nem csinálom, úgyhogy benne van némi alanyi jogú ügyesedés is.
    Meg most kezdek odafigyelni, hogy jobb egérpadom legyen, elég sokat állítgattam az érzékenységet, de még mindig alakul, stb..
    Tényleg olyan a dolog, ahogy mondják: használom ezt (igen, G100s) , és elkezdett feltűnni, hogy a többi alap egerek milyen hulladékok. nem mértem semmivel, de az eddigi egereimre jellemző volt, hogy a mikromozgásokért felelős (ha van ilyen egyáltalán) izmaim érzem, hogy erőlködnek, miközben oda akarom tolni a nyamvadt kurzort az X-re. Nem akarom túlmisztifikálni, de másodszor is megvenném, meg harmadszor is.

    OFF egérpad: most egy MM-ban kapható, 1200Ft-os Speedlinket használok, tökéletesen elégedett lennék vele, ha nem lenne ilyen kicsi. Ez valami szintetikus szövet felül, és vékony (másfél mm), kemény gumi alul. Vettem egy szintén olcsó, de jó nagy, 3mm-es textilt is, de megtudtam, hogy a süppedős érzés nem jön be, és a textil sem csúszik olyan jól. mit ajánlotok, ami ehhez hasonló, csak legalább A/4-es méretű? nem kell extra nagy sem.

    ON: Jaffától vásárolt talpakkal a Gigabyte egerem most jobban csúszik, mit emez gyárilag.. :R

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • diabolika

    tag

    válasz AAntii #37192 üzenetére

    2007 óta játszom call of Duty szériákkal, volt már jó pár egerem. Kb 4500 órát öltem bele cod2-be. És igen sokat számít az, hogy milyen egerem van. Az ezelőtti egerem egy Razer Imperator volt. 20k volt mikor vettem. Azt hittem, hogy egy überkirály hiperszuper egér, de amit most vettem 12 ezerért Steelseries egeret, rongyá sz@rrá veri az Imperator 5600000dpi-s 4G-s csillivilli lézer szenzorát. Azt bánom már, hogy nem előbb találtam erre a fórumra és akkor már az ezelőtti vásárlásnál sem hittem volna azt, hogy a drágább jobb!
    Üdv!

    Tiszta hülye aki nem normális.

Új hozzászólás Aktív témák