Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz sirszevenap #26953 üzenetére

    "Majd megkérdeztem, hogy mit ajánlanak és ugyan ez az úriember azt válaszolta , hogy 20 alatt semmit sőt 20 felett se!"
    Ne ferdítsünk.
    Az eredeti kérdés úgy hangzott, hogy "mit ajánlasz 10 alatt ami vezeték nélküli?"

    Erre a válasz teljesen jogosan: "Játszani? Semmit. 20 fölött se.
    Irodára valamelyik Logitech-et, a garanciapolitika miatt."

    De értelmezem akkor. Vezeték nélkülit maximum irodai munkára, officeolásra. Komolyabb felhasználásra normális vezetékest.

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz sirszevenap #26953 üzenetére

    Értelmező olvasás.

    Kuka--->nyilván azt jelenti, hogy a kérdezett darab oda való.

    "Majd megkérdeztem, hogy mit ajánlanak és ugyan ez az úriember azt válaszolta , hogy 20 alatt semmit sőt 20 felett se!"

    Igen. Wireless-t akartál játékra. Értelemszerűen semmilyen wireless nem való arra, se az 5ezres, se a 35ezres. Játékra, precíziós munkára ajánlott egerek lsd. 1.hsz (: U), kiegészítve Zowie AM, Zowie FK, Zowie EC2 eVo, Logitech G100s, Logitech G400s.
    3 meg 5 ezerért is lehet jó vezetékes egeret venni, akár újonan is.

    Méregdrága egér. A legtöbb, amit valaha egy egérért adtam, az 30 euro volt, a mai napon, egy használt, dobozos SS Kinzu v1-ért. Csak mert ritka és gyorsba kellett, a srác amúgy is tartozott 15 euróval, szóval adta magát. Salmosa 3 ezer volt, WMO 1,5 meg 2,5 ezrek, MX300 3 ezer, MX510 2 ezer, Diamondback 2,5 ezer, MS IM 1.1 egy ezres, MS 3.0 ajándék, meg ilyenek. Ezeken kívül, amit valaha egérért adtam, max. 5-6 ezer volt (pl. dobozos, zöld Diamondback 3G (ritka is), másik 3.0 (a legelső komoly egerem anno), stb.) 20 ezret adjon ki az egérért, aki ********. :>

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák