Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kristof123

    őstag

    válasz mzso #22625 üzenetére

    Mindegy melyiket veszed egyik sem jó már (710 bk-k közül tuti)! Az A4tech "felújította" őket és az AVAGO sensor-t PIXART-ra cserélte. Mondhatni szörnyű váltás volt. Saját bőrömön tapasztaltam a dolgot (ott porosodik a szekrényben az x-710 bk).
    Ha [ilyen] az alja akkor felejtős, ha meg [ilyen] akkor tuti jó lesz.

    A régiben ez van (nem V-trackos) A4tech X-710BK, Sensor: Avago ADNS-3060. Ez benne van az ajánlott sensor listában így ha egy ilyet kifogsz nem lesz gubanc.

    Viszont Én Low sens-en használtam (in game: 20+ cm/180), lehet megállná a helyét magasabb sens-en az "újított" verzió. De a legbiztosabb az lenne, ha a régi fajtából tudnál szerezni vagy másfajtát vennél. Ebay-en vannak olcsóbban is egerek az első hsz-ból, amikben biztos vagyok, hogy nem fogsz csalódni.

    [ Szerkesztve ]

  • mzso

    veterán

    válasz mzso #22625 üzenetére

    Akkor ezek alapján - ha mégis rászánom magam külföldről rendelésre - melyiket?
    Intellimouse explorer 3.0 - 29 USD

    vagy

    Intellimouse Optical IO 1.1 - 32 USD (már húzós)

    vagy

    Steelseries KINZU V2 - 25 usd (még egész jó ár)

    A görgők pl milyenek. Nagy merev fokozatokat nem szertem, még rosszab ha visszaugrás is könnyen előjön. Szabadonforgót még nem próbáltam. Kétlem, hogy nem scrolloznák fojton véletlenül

    vagy valami más nem drágábban?

    Esetleg könnyen beszerezhető a A4Tech X-710BK, már ha jó. (És nem csak BF) - ajánlottat végképp nem találni magyarhonban. Nem hogy a célzott 7k alatti árkategóriában.

    @kristof123
    Ok akkor, nem erőltetem. (Nem zavarna, ha lenne egy jó itthon kapható is.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák