Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Findzs #10161 üzenetére

    De nem az írkálta ezeket. Nézd a kommenteket.
    A feltöltő is egy szerencsétlen, de az más lapra tartozik.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz geckowize #10163 üzenetére

    8k-ig:

    Microsoft WheelMouse Optical 1.1
    Microsoft Intellimouse Optical 1.1a

    ill. 8k + párszáz forintig (és akkor már ne ezt sajnáld rá):

    Microsoft Intellimouse Explorer 3.0
    Logitech MX 518
    SteelSeries Kinzu
    Razer Abyssus

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz PofaJenö #10176 üzenetére

    MX 518 jó választás.

    "hát pad , nem tudom ,pff 5k-ért nem adnák többet."

    Az elején mintha még 20k lett volna a határ. Vagy ha nem valami hulladék egeret veszel 16k-ért, akkor már sajnálod a pénzt egy JÓ padra? :U

    MX 518-hoz QPAD CT-t vennék (a vastagabbat és lehetőség szerint minél nagyobbat). Vagy megvárod augusztus végét (a szabi) vagy nézel aprón, esetleg berendeled külhoni webshop-ból.

    Türelem/kis küzdés rózsát terem.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz energy_ #10175 üzenetére

    energy_:

    A csodás cikk:

    "egy több tízezer forintos (OFF)(gamer)(/OFF) elit egér"

    Olyan nincs. Azok a hulladékok.

    "Ezek után nem nehéz kitalálni, hogy a higs-sens magas érzékenységes jelent, olyanokat, akik magas dpi beállításokkal, csuklóból játszanak"

    LOL. Érdekes, én 800 dpi-n játszom csuklóból (mid-sens + accel). Nagyon sokan mások is. :U

    Egérpad:
    "Ha például egy kátyús fa asztalod van, akkor tanácsos, míg bútorlapra teljesen felesleges lehet."

    Ez hülye? De most komolyan...

    " én például egyszerűen egy fehér A4-es lapot ragasztottam az asztalomra, amit hetente cserélgettem, miután kiszőrösödött a szokatlan igénybevételtől. Nem túl elegáns, de olcsó, és a célnak megfelelt."

    Jól van fiam, okos vagy. :C :W

    "A súlyozás lehetősége szintén alapnak számít a profi egereknél, "

    Eddig csak ipari szemét volt az olyan, amit súlyozni lehetett.

    "A Mamba a csúcsok csúcsa jelenleg, az első vezeték nélküli, asztali Razer gamer egér, minden elérhető földi jóval felszerelve."

    Ja. Csúcs hülye vagy, ha játékra ilyet veszel. Istenem...

    "Az olcsóbb gamer egerek 500 Hz-esek szoktak lenni, a 125-ösöket érdemes elkerülni."

    mouserate.exe-ről hallottál már, te szerencsétlen? :W
    (Nem beszélve arról, hogy az olyanoknak, akik ilyen cikkek alapján vesznek egereket, fel sem tűnik a 125 és 1000 Hz közti különbség, szóval még mouserate se kell...)

    Profibb egerek/csúcskategóriába meg be merészel írni A4Tech-eket, Gigabyte-okat, Icon7-eket meg mindenféle sza@rokat is. Egyáltalán szó sem esik MS 1.1-ekről, IME 3.0-ról... Salmosa-t meg nem ajánlja, mert ~10k... Szégyen, hogy ilyenek inkompetens emberek dolgoznak híres újságoknál...még nagyobb szégyen, hogy meg is jelennek a cikkjeik (és az emberek komolyan veszik)...

    Ma estére is megvolt a kiakadás.

    ---------------------------------------------------------------------------------------

    PofaJenő: Sphex ratyi. De ha szeretnéd, hogy hamarosan foszlani kezdjen, netán ki is lukadjon, akkor nosza. :D

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz pr1mzejEE #10181 üzenetére

    Én meg arra gondolnam, hogy "valakit" :U szíjjelvernék egy péklapáttal. :B

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz vlevi #10191 üzenetére

    Pl. ha a kertetek tövén bagzanak a macskák, nem kell kihúzni USB-ből, csak felkapod és már fejbe is dobhatod őket az ablakon keresztül.

    Esetleg pókokat a falon szétverni is remekül lehet vele.

    ^^

    --------------------------------------------------------------------------------------

    Más: ez kissé off topic, de itt van a legnagyobb élet; van valakinek tapasztalata Wacom Bamboo Touch-val? Razer DB 3G mellé keresnék valami alternatív irányítóeszközt (RSI miatt). Trackball-ra vagy Bamboo Touch-ra gondoltam.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz pete_21 #10204 üzenetére

    Driver-ben le is van tiltva.

    Ingame console-ban van accel (Quake Live, CoD 4 - \cl_mouseAccel). Az nem ugyanaz.

    fi:zi'k: Látom, mindenképpen 20k körül akarsz venni valami csicsás vackot. :U

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #10209 üzenetére

    A "Mamba tudású egér" kb. a 3k-s kategória, csak azoknak nem lehet lecsatlakoztatni a vezetékét. Bár egy olló csodákra képes. ^^

    Ha ÉRTELMES egeret akarsz, itt nézelődsz:

    Egerek. (kigészítve a 3G infra-s Razer Boomslang-val)

    Padok.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #10212 üzenetére

    Amik a linkben vannak, azok nem. ;)

    Komolyan foglalkozol fülesekkel, azt hittem, benned már tudatosult, hogy ami a papíron van, az kb. semmit nem számít; azt az inkompetens noob-oknak írkálják rá, hogy majd levegyék a polcról, hogy ez hűdejó. Úgy látszik, mégsem...:U

    ""Alapvetően madzagos párti vagyok, de néha jól jönne a vezeték nélküliség."
    Ezt hogy oldanád meg egy egérrel?
    "

    Sehogy. Vennék 3ezeré valami hulladék driverless wireless-t azokra a ritka alkalmakra, amikor az kell.
    Mellé pedig egy normális egeret (a linkből), nem Mamba-t meg ilyeneket...

    Vagy egy wireless trackball-t (mondjuk egy Logitech Cordless Trackman Optical-t, mellé meg pl. egy Logitech MX 518-at/MS IME 3.0-át játszani. A kettő együtt megvan ~16k-ból.)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #10215 üzenetére

    Mert azokkal tényleg lehet érdemben játszani. Jobb szenzorok és kész - lehet akárhogy rángatni és nem akad ki. (Arról nem beszélve, hogy kb. fele annyiba (se) kerülnek.)
    Ha azzal kellene lőnöm (és nem adhatnám el), 3ezret se adnék a Mamba-ért, mert annyiból már veszek egy használt MS 1.1-et.

    Nem látom az okát, hogy miért probléma kettő, ha az egyik ráadásul wireless és amikor nem kell, egyszerűen arrébb rakod.

    -----------------------------------------------------------------------------

    Findzs:
    "20 ezer
    ingyen se kéne
    mekkora egy parasztvakításos egér már ez
    "

    Nekem ingyen jöhet, vagy ilyen 1-2 ezeré'. :D Gyorsan eladnám valami lámának. :D

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #10217 üzenetére

    Nézted azt a linket? Ott van egy pár opció..

    Ha kell +2 gomb (és csak újonan vásárolható érdekel és külföldről sem akarsz rendelni):

    Microsoft Intellimouse 1.1a (oh yeah)
    Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 (oh yeah)
    Logitech MX 518
    Logitech G400
    (ezzel nincs személyes tapasztalatom, de tekintve, hogy a szenzor optikai és le lehet venni 800 dpi-re, valamint az MX 518 utódja, biztos nem rossz - bár én maradnék az MX 518-nál - ha másért nem, már csak azért is, mert jóval könnyebb)
    Razer DeathAdder v2
    SteelSeries Ikari Optical

    Dapro: vérlámákat én is kukába lövök egy golyós Genius-szal is. Annak, hogy nem ajánlják, oka van; úgy hívják input lag. Ha van normális skill-ed (jó aim, jó movement, 100%-ra mennek a begyakorolt fix fokokra fordulások), akkor biztos, hogy zavar. G700-nál is a hajamat téptem egy perc után, nem, hogy az olcsóbb vackok esetében. És a szenzorról még szó sem esett.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #10224 üzenetére

    Akkor itt lista, amiből érdemes válogatnod.

    Dapro: A Wacom touch-része mennyire precíz? Ill. driver-ben be lehet állítani, hogy 90 °-kal elforgatva is tudd használni (tehát, hogy a kábel és gombok felül vannak)?

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #10226 üzenetére

    4.

    De ez legalább 4 értelmes opció.

    Magadnak szűkíted le ennyire a +gombokkal, meg a Logi-nemtetszéssel (ill. a mindenképpeni új vásárlással - ha jó használt is (vagy külhoni webshop-os), ismételten lásd a linket).

    Amin van +2 gomb a 4-en kívül:
    ---------------------------------------------
    Razer Diamondback
    Razer Diamondback 3G
    <3
    Logitech MX 310

    (Logitech MX 500)
    (Logitech MX 510
    <3)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #10228 üzenetére

    "A Razer Lachesis is sz@r."

    Az. 3ezeré' jó, hogy a tartalék egérnek is legyen tartaléka. De neeem, mert akkor már inkább az említett használt MS 1.1 - és azt legalább nem kell mindenféle tartalékokba helyezni. ^^

    Razer-ből csak a 3G, ill. 3.5G infra-szenzorosak az ajánlottak.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz pete_21 #10230 üzenetére

    Razer driver-ekben benne van az accel kikapcsolása. (Egyébként a Razer-eken kívül a legtöbb egérhez teljesen fölösleges a driver.)

    Ha nem Razer-ed van, akkor mousefix.reg kell. Már van olyan is, ami Win7 alatt is működik.
    Ezt szedd le, a *.rar-ban lesz egy mappában. Olvasd el a *.txt-t is, hasznos lehet.
    Ha van a gépeden CS 1.6, akkor nézd meg, ott lesz a legdrasztikusabb a változás (másban is lehet majd jócskán érezni a különbséget, de a legszembetűnőbben CS-ben).

    -------------------------------------------------------------------------

    fi:zi'k:

    Hozzáértőbb emberek osztják. Már ha komoly FPS-gaming/kompromisszumok nélküli precizitás a cél. A legdrágább egér, amiért pénzt kiadnék, az a DeathAdder v2. Azon kívül (a ~12k-s SS Ikari Optical-t leszámítva) 10k-ig vannak jó gamer egerek.
    Lézeresek közül eddig eggyel találkoztam, amivel valamennyire lehetett lőni is, az az 1000 dpi-s Microsoft Laser Mouse 6000 első szériája volt. Persze az sem a csúcs, de az legalább már használható. Szokták ajnározni még az SS Xai-t, engem nem győzött meg (és még az ára is nevetséges). :(

    Lájzer ™-szenzorok alapvetően nem tolerálják úgy a nagy sebességű rántásokat.
    1800 dpi fölött pedig már csak parasztvakítás a felbontás.
    Az is tény, hogy a legtöbb optikai/infra, de még lájzeres™ egér is jobban teljesít visszavett felbontással (400/450/800/900/1000/1200 dpi) - precízebbek, javul a malfunction rate-jük, netán kisebb a LOD-juk.
    Én csak jót akarok neked.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz pete_21 #10233 üzenetére

    A4Tech-->hogyne lenne változás. De csodát így se várj attól az egértől. :DDD Razer-eken kívül az összes rágcsálómat PnP használtam, mousefix-vel (ill. USBhack-kel, ha kellett - de az má ANNYIRA nem is lényeges).

    Ha driver-ben benne van az accel kilövése, akkor nem kell. G400 driver-t még nem láttam.

    ------------------------------------------------------------

    Dapro: Meg tudnád kérdezni tőle? Jó lenne tudnom (elhelyezés miatt). Vagy trackball vagy ilyen lenne másodlagosnak.

    ------------------------------------------------------------

    fi:zi'k: Az új dual szenzorost még nem próbáltam, de én nem várnék tőle túl sok jót. Szerintem célszerűbb annál maradni, ami már eleget bizonyított (jobb más kárán tanulni, mint a saját pénztárcánkon :) ). Ha rám hallgatsz, hanyagolod, és a felsoroltakból választasz valami guszta kis darabot, azokkal biztos nem nyúlsz mellé.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #10238 üzenetére

    Az élet sanos ilyen. :( Velem meg általában az szokott lenni, hogy beleszeretek valamibe, és mikor már megvenném (vagy vennék még egyet tartalékba), már nem kapni sehol újonan.

    Én azt mondom akkor, hogy vegyél egy újat (az a legegyszerűbb) és ezek közül válassz:

    MS Intellimouse 1.1a (van fekete is :) - meg Zowie (meg SS) verzió is, ami nagyon cíp, csák náttyon drága)
    MS Intellimouse Explorer 3.0

    Ez a kettő optikára ugyanaz. Ha vigyázol rájuk, kb. egy évtizedre megoldják az egérkérdést. :)
    Lehet, hogy 6-7 év után majd kell egy mikrokapcsoló-csere. :)

    Razer DeathAdder v2
    SS Ikari Optical

    Esetleg hajts fel használtban (vagy rendelj külföldről) egy Razer Diamondback 3G-t

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #10243 üzenetére

    Érdekes, nekem az IM 1.1a cirka 7. évében kezdett kicsit rakoncátlankodni a bal és a középső klikk. Játék közben még úgy sem volt zavaró.

    fi:zi'k: Imperator ugyanúgy lézer, mint a Lachesis... MS 3.0 vagy DA v2.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Dapro #10249 üzenetére

    Input lagot nem tudom és nem is akarom megszokni. Mert rántom és KÉSIK. Én inkább ezt kihagyom. Egy "komolyan" játszó ember sem használ wireless-t és ez nem véletlen.
    30G-t az életben nem rántasz. De még 10-et se. 5700 dpi pedig vicc.
    Nagyon casual szintre megteszi a G700, talán még public heroknak is elmehet sok szódával, csak kérdés, hogy oda meg minek vesz az ember 20k-s egeret...

    Ha valaki nem RTS vagy FPS-hez keres rágcsálót, hanem általános felhasználásra, esetleg RPG-hez meg körökre osztott stratégiához, akkor jó választás lehet; már csak az irdatlan súlyával kell megbékélni valahogy.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Highground #10284 üzenetére

    Én inkább egy Everglide Titan-t rendelnék hozzá valami EU-s webshop-ból.
    Ha jól emlékszem, pár napja láttam egyet itt PH! aprón és az biztos, hogy hibátlan állapotban van.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Egon #10306 üzenetére

    OMG. Remélem, ezt nem komolyan írtad... A különbség ég és föld, de szó szerint.

    Az a "kicsi" lag csak annyira "kicsi", hogy már Windows-ban azt mondtam, hogy ajjaj...
    Aztán jött Quake III Arena...3x fordultam fix 90°-ot azzal az egérrel és majdnem elsírtam magam...szégyen. Késik, mint a szemét. Játékos...ja, Heroes 3-hoz meg Passziánszhoz. Talán még netezni is jó... Rest in Pieces, MX700.

    Highground:

    "Húh,hirtelen lett egy pár variáció Külföldről nem nagyon tudok rendelni mert sajna nincs se számlám és ebből adódóan se kártyám."

    A legtöbb helyen lehet utánvétellel is vásárolni.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Highground #10321 üzenetére

    ?

    Itt most egy kb. 5 rongyos egérpadról volt szó (Everglide Titan)...

    De mint, mondottam volt, szerintem a PH! aprós is megvan még (az meg kb. gyak. új).

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tothgera30 #10331 üzenetére

    [moderálva]

    TESCO-zsömle: wireless trackball-on esetleg gondolkodtál már (pl. Logi Cordless Trackman Optical, Logi M570)? Játékra talán nem a legideálisabb, de CAD-hez és hasonlókhoz nagyon szokták őket dícsérni (mondjuk ilyen célra szvsz még jobban járnál egy (I)Wacom(/I)-táblával - már valamelyik (I)Bamboo(/I)-val is). Az mondjuk kétségtelen, hogy megszokást igényel. Ellenben a sok makróhoz nem lenne jobb egy olyan billentyűzet, amin van jópár szabadon programozható gomb?

    [ Módosította: 7 ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz SLYM #10334 üzenetére

    Nem vagyok pro.

    Gondolom a szülők nem fognak parázs Quake Live/CS 1.6 csatákat vívni 24/7, szóval egy nano-vevős Logitech megtenné nekik, pl. Logitech M305. Árban sem vészes, színből is van jópár.

    -----------------------------

    [törölve]

    Nem értem, hogy mi van az MS-vel... Kizártnak tartom, hogy nem tudnának eladni elég 1.1-et; akkor meg miért kell kivonni a piacról? Vagy ez csak Magyarország?
    Szerintem mondhatni, hogy az egerek "történelme" során ez volt kb. a legnagyobb sikertörténet. Az, hogy ~10 év elteltével is simán az élvonal, nem kis szó.

    [ Módosította: 7 ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz TESCO-Zsömle #10335 üzenetére

    Hát, fene tudja, nekem nem jöttek be az ilyesféle cuccok. :/ Persze a legjobb az lenne, ha ki tudnád próbálni valahogy.
    Esetleg egy G11-es Logi? Az cakk-pakk bill., a bal oldalon lévő gombok pedig tudtommal szabadon programozhatóak.
    És akkor amellé valami normálisabb egér, amin nincs feltétlenül 20 gomb. Játszani amúgy is kábeles javallott. Pl. MX 518, azon van pár + gomb is.
    Egy darab cellux/szikszalag/leukoplaszttal megfelelő hossznál lerögzíted a farkát (3 darabka az ultimate megoldás :) ) és nincs az az Isten, hogy bármiben is akadályozzon az a drót.

    SLYM: Tudtommal csak a szín a különbség. Láttunk már másnál is ilyet, hogy mittomén' a fekete valamivel drágább volt, mint a fehér.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #10346 üzenetére

    Ezt magam sem írhattam volna szebben. :D

    Ennyi pénzért már JÓ egeret veszel, paddal együtt.
    CoolerMaster maradjon a házaknál és az egyéb hűtési megoldásainál, mert abban jó. Mindenkinek jobb lesz az úgy. :)

    -----------------------------------------

    Highground: Már egyszer mentek a linkek.

    Egérz.

    Azt válaszd, amelyik a legkényelmesebb, más alapvető szempont nincs. Meg ne bolt határozza meg, hogy mit veszel.

    Padz.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Synthwave #10348 üzenetére

    A billentyűzetet kihagytam (igaz, ez már nem ez a topik); bármelyik 1000 Ft-os, ami bírja, ha egyszerre 4-5 gombot lenyomsz. Az én fekete, PS/2-es IBM SK-8820-amat 500-ér vettem. Patent. :))

    Ha feltett szándékod, hogy erre is tízezreket költesz, akkor Cherry MX Black/Brown/Blue-technológiára épülő billek között nézelődj (pl. SS 7G), természetesen PS/2 porttal használva.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz energy_ #10371 üzenetére

    Felejtős. Ha tetszik az a forma, keress Diamondback/Diamondback 3G-t vagy Krait-ot.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz energy_ #10376 üzenetére

    Nekem az (is) van. Éri a pénzt. :K Claw-grip/fingertip-griphez ideális.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz energy_ #10379 üzenetére

    Szerencsére nekem sikerült kifogni egy dobozos, gyak. vadiúj zöldet. :C Büszke is rá kicsiny szüvem. :B

    Te mennyiért vennéd? Sima, vagy 3G?

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz energy_ #10381 üzenetére

    Ha korrekt állapotban van az a Krait, 2k-ért ajándék.
    Abban még a 3G-s infra-t megelőző optika van (ami a sima DB-en). Ez persze semmit nem von le az értékéből.

    3,7k is jó ár egy DB 3G-ért, ha nincs nagyon leabálva. (Viszonyításképp' én 6,5k-ért vettem fóliásan, de még annyit is SIMÁN megért.) Ha PH! aprón veszed, amennyire lehetséges, nézz utána az eladónak, meg kérj fényképeket.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz energy_ #10385 üzenetére

    A bal gomb nyikorgó hangja előfordulhat. Az enyém is ilyen, hamar előjött neki (egy kis reszelgetéssel/bütyköléssel orvosolható lenne a dolog, csak lusta vagyok szétszedni :) ). Meg már megszoktam, kb. fel sem tűnik. Talán egyszer majd szétszedem... :)
    Ellenben pl. több ismerősömnek is volt DB 3G-je, akik évekig használták anélkül, hogy ez a probléma (?) jelentkezett volna. Szerintem darabja válogatja. Amúgy alapesetben a gomboknak határozott kattanása van, én azt kellemesnek találtam.

    Az elmondható, hogy az alapvető build quality-je valamivel jobb volt az első generációs Diamondback-nek. De hogy legyen, pro is, a DB 3G új, gumiszerű Razer-borítást kapott, ami nem csúszik és nagyon kellemes tapintása van.
    Előfordulhat, hogy hosszú használat után (évek) kicsit hámlani kezd (inkább a gombokon), de ez csak esztétikai defekt. Persze nem kacsazsíros-retkes kézzel kell szétizzadni napi 16 órában és akkor máris más a helyzet - jelentősen csökken az esélye az ilyen "hámlás" kialakulásának, ill. ha lesz is, akkor csak jóval később és csak kisebb mennyiségben.
    Az oldalán lévő gumicsík sárgulhat az évek során, de ez is csak optikai "hátrány".
    Nem árt, ha az ember azért nagyjából tisztántartja és nem kakás kézzel ül le a gép elé. :DDD

    Izombóli gombnyomkodás---> Hagyjuk. Ez sírás-rívás. Valamivel nagyobb úton jár, mint pl. egy MX 518, de ennyi.

    Görgő---> Kellemes, puha hatású, csendes, érezhetően elkülönülnek a fokozatok.

    Oldalsó gombok---> Nyilván közrejátszik, hogy hogyan fogod. Az elhelyezésból fakadóan adódhat accidental click (nálam ez a jobb oldali gombnál volt - a fogásból eredendően), de én alapból letiltottam driver-ben az oldalsó gombokat, mer' kb. minek az. Ilyeténformán ezt sem mondanám problémának. (Meg mint mondtottam volt, mindenki máshogy fogja az egeret).

    A glide a talpán remek minőségű, ha nem gyilkolja az ember az egeret (tehát nem passzírozza a padba, mint egy idegbeteg zsiráf) és textilpadot használ, 2-3 évig biztos nem kell cserélni (de lehet, hogy még annál is tovább bírja). Műanyag padon nem tudom, mennyire tartós, de ebből kiindulva valószínűleg azon is, csak rövidebb ideig (üvegről ne beszéljünk - az zabálja a teflont).

    Támogatja az 1000 Hz-es adatkapcsolatot, de ez szinte fölösleges (meg alaplap-függő is). 125/250 Hz bőven megteszi. Az 500 már tényleg a top. Én most 125 Hz-en használom, mert nem érzem különösebb szükségét, hogy terheljem pluszba az USB-sínt.

    A kábel a ridegebb-fajta Razer, mindenképpen ajánlott a fel/leragasztása ( - ahogy egyébként bármilyen más vezetékes egér esetén is - megfelelő hosszot leengedve) szikszalag/cellux/leukoplaszt/4 rongyos SS-bizbasz segítségével, hogy minimalizáljuk a kábeltörés eshetőségét, ill. biztosítsuk, hogy a kábel soha ne húzza/akadályozza az egeret. A wireless-t istenítők állandóan ilyenekkel jönnek, nekem hosszú évek óta SOHA nem volt olyan (ismétlem, SOHA), hogy a kábel bármiben is akadályozott volna - az emberi kreativitás ugye csodákra képes...:U)
    Azt nem tudom, hogy kompatíbilis-e a MS IME 3.0 kábelével, ahogyan az első generációs DB volt (de nem tartom kizártnak).

    A szenzor ---> valóban hibátlan a 3G infra. Mind 800, mind 1800 dpi-n. Én 800-on használom, mert úgy valamivel kisebb a LOD-ja. Ha valakinek gondjai vannak vele, akkor ott vagy valami software-es szerencsétlenkedés van vagy valaki előtte vízilovakat vert agyon az állatkertben szegény egérrel. :DDD

    Padból a legjobb hozzá (szerintem) a QPAD CT/QPAD XL, az Everglide Titan, Razer Mantis (Goliathus-szal még nem próbáltam) ill. az Allsop Raindrop GigaPad XL). SS QcK-n sem rossz, de az előzőekkel azért finomabb élmény.

    Driver-ből mindenképpen a v1.01-et kell leszedni, az már tökéletesen működik Win7-tel. Az "Advanced" fülben a "Master Accel Control"-t érdemes lehúzni 1-re, aztán kikapcsolni (unpipa - így nem fog kelleni a mouserate.exe), majd szépen belőni magadnak a dpi-t és a hozzátartozó X/Y-sensiket, ill. a "Master Windows Control"-t.

    Az én beállításaim:
    ----------------------------
    Universal Scroll: ON
    Extra Buttons: OFF
    On-the-fly Sensitivity: OFF
    Master Accel Control: OFF
    Master Sensitivity Control: X = 4.5 ; Y= 4.5
    Master Windows Control: 5.4
    800 dpi
    default 125 Hz

    Összességében, ha kézreáll (és vigyázol rá), ez egy nagyon penge egér, top 5 a mai napig (és szerintem sokáig az is lesz még) ---> szó, mi szó, ha normális állapotban van, akkor éri a pénzt keményen. Bontatlan, vadi újért 10-11k-t is simán kiadnék. A zöld elég ritka. :B

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz pete_21 #10410 üzenetére

    Mondom, nem láttam még G400 software-t.

    "Egyébként a G500-nak meg még szabályozni is lehet a gyorsítás mértékét"

    Azt nem szabályozni akarom, hanem kilőni teljesen. Fölösleges opció. Ha kell accel, azt játékban külön beállítom.

    "És egyébként ez a gyorsítás más, mint a rámutatás pontosságának javítása, ugye?"

    Majdnem. Csak az a baj, hogy ha Windows-ban kikapcsolod a rámutatás pontosságának javítását, akkor nem kapcsolódik ki teljesen, hanem csak 1 lesz.
    Ezért kell a mousefix.reg (Vagy a driver-es kikapcsolás - bár ezt csak a Razer-nál tudom 100-ra, hogy működik. Abban, hogy a Logitech drivere is 0-ra állítja (1 helyett), abban nem vagyok biztos, bár szerintem igen (Razer-eken kívül soha nem használtam drivert) hogy teljesen ki tudjuk kapcsolni

    F34R:

    "én 800dpi-n használom de ownf4te is írta hogy hasonló sebességen megy vele, ezért parasztvakítás még a 3600dpi-s. én iknkább low senses játékos vagyok azért nekem ez megfelelő."

    High-senshez is simán elég a 800 dpi.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz 159 #10430 üzenetére

    Egerek.

    Egy kis háttérinfo ehhez.

    Jó egérhez jó pad is kell:
    Padok.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz 159 #10434 üzenetére

    Billentyűzetből megteszi valami 1000 Ft-os is (vagy olcsóbb használt). A lényeg, hogy 4-5 gombot le tudj egyszerre nyomni.

    Ha újonan akarsz venni egeret és ~5k a max, akkor kizárólag

    Microsoft WheelMouse Optical 1.1a
    Microsoft Intellimouse 1.1a

    Amúgy használtban minden jóval olcsóbb és lehet nagyon szépeket találni.
    Újabbak közül 4-5k-ért mennek pl. az MX 518-ak, Diamondback 3G-k.
    Sokszor vettem már így egeret és nem volt gond soha. A lényeg, hogy megbízható embertől vásárolj.

    Valamit valamiért. Ha kockajátékos vagy, akkor egy JÓ egér és egy jó pad a minimum.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz 159 #10441 üzenetére

    Inkább veszel (vagy használsz tovább) "olcsó" új ipari szemetet (MS 1.1-ek a kivétel, csak mostanában nehéz találni újonan), mint egy használt, de megbízható, sokat bizonyított, profi cuccot?

    Veszel egy MX 518/Diamondback 3G-t 4k-ért, hozzá egy SteelSeries QcK-t boltban 2,5k-ért (gondolom, egyelőre megtenné ez a méret). És 6,5 ropinál járunk. Amiért minőséget vettél.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    Ez most félig OFF-topik lesz.

    Megjött a Razer Mantis Speed-em az Allsop mellé.
    A csúszását kielégítőnek tartom, a mérete kellemes, remekül párnázza az alkart.
    DB 3G-vel meggyőző, MX 510-zel nem próbáltam még, de kizártnak tartom, hogy ne lenne zsír azzal is.
    Azt vettem észre, hogy ha elforgatom 90°-kal (az utóbbi hónapokban úgy szoktam használni őket), akkor mintha nem csúszna annyira, mint alaphelyzetben. Persze így is korrekt. Lehet, hogy csak placebo, de gondoltam megemlítem.
    Király, így (az MX 510 közreműködésével) már van egy igencsak korrektes tartalékszettem, ha összerakok egy másik gépet, netán veszek egy notit.
    Meg semelyiket sem lehet kapni a sarki közértben - ez még plusz jóérzéssel tölt el. :)) Yay, yay, yippihuu. :C

    Ha kiszámolom, hogy mennyibe volt a két szett, rá kell jönnöm, hogy nagyon megérte.

    Razer Diamondback 3G Earth Green, kb. vatta új volt 6,5k
    Logitech MX 510 Blue 2,5k
    Allsop Raindrop GigaPad XL 2,4k
    Razer Mantis Speed 2,0k

    Cakk-pakk, postával (mind a 4 azon keresztül jött), mindennel együtt volt 13,4k. :C
    Azt hozzá kell tennem, hogy mindegyiküknek előre utaltam.

    Ezúton is bátorítanék mindenkit, hogy vegyenek nyugodtan használt egereket, ill. padokat, mert nagyon jó bizniszeket lehet így megcsípni.
    Egyrészt egy kalap pénz maradhat a zsebünkben (amit el lehet másra is költeni - pl. egy jó Superlux füles : P vagy elmegyünk valakivel kajálni egy igazán kiadósat - esetleg szimplán csak a malacperselybe süllyesztjük), másrészt meg egyáltalán nem igaz, hogy a legújabb a legjobb. Ha csak az idegesít, hogy előtte egy vadidegen tapperolta, akkor álljon itt egy nagy igazság: mindent meg lehet szépen takarítani (és az nem kerül semmibe). ^^
    Csak az a fontos, hogy nézzük meg az eladó ajánlásait/hátterét. Ha gondosan megválasztjuk, hogy kivel üzletelünk, nem fogunk mellényúlni.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #10444 üzenetére

    Eddig minden szövetpad, amit elforgattam, ugyanolyan volt. Ez az első kivétel.
    De ahogy néztem benne azokat a párhuzamos csíkokat, az lehet az oka. 90°-ban a Speed kicsit Control-osabb; nem ront a használati értékén, csak más, mint alaphelyzetben.

    Műanyag padokkal a bajom:
    -----------------------------------------
    -kemények, nyomják a kezemet
    -vékonyak, ami a csuklómnak nagyon nem jó (meg amúgy is jobb szeretem a vastagabb padokat)
    -ridegek
    -kicsik, nincs min. ~40x35 cm-es nagyságú felület, ami kényelmesen alátámasztja az alkaromat
    -jobban eszik a teflont
    -a hangjuktól a falra tudok mászni >.< '
    -nagy általánosságban hamarabb elkopnak, mint a minőségi szövetpadok

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #10447 üzenetére

    "kemények, nyomják a kezemet
    Nem kell teljes erobol belepreselni az asztalba az egeret, sokkal nehezebben siklik ugy
    "

    Egyáltalán nem préselem bele az egeret a padba, könnyed claw grip-vel fogom. ;) Attól a műanyag még kemény marad.

    "vékonyak, ami a csuklómnak nagyon nem jó (meg amúgy is jobb szeretem a vastagabb padokat, sokkal komfortosabb)
    Nalam nem oszt/szoroz a vastagsaga.
    "

    Mivel te nem játszol és nincsenek tropán a kötőszöveteid és a kézidegeid, lehet, hogy NEKED nem oszt, nem szoroz...

    "ridegek
    Nem hajtogatni kell az alatetet.
    "

    Ha nem hajtogatom, akkor is rideg. Mert műanyag. A karc is szépen meglátszik rajta.

    "Izlesek es pofonok, en a 32x26 centis padbol kb. 20x15-ot hasznalok, vagy meg annyit se.
    Konyokom a fotel karfajan, csuklom meg az asztal lekerekitett elen tamaszkodik egereszes kozben, nem tehenkedek ra a padra.
    "

    Nem mindenki úgy ül, ahogy te. Széken ülök, nem fotelben. Az asztalomnak sincs lekerekített éle. Mivel szanaszét vannak a kezeim, KELL az alkarom alá a puha felület, mert ha nincs alátámasztva, 5 perc után sajog az egész és egy kínszenvedés az egeret fogni. ;)
    Ha úgy próbálnám használni, ahogy leírtad (amellett, hogy nem lenne sem komfortos, sem célszerű - mert én néha játszom is, és akkor nem tingli-tangli van :U) valószínűleg 10 perc után már úgy fájna könyöktől lefelé az egész karom az ujjbegyeim hegyéig, hogy megpusztulnék.

    "Felig sincs lekopva az elsodleges MX Revomon levo HyperGlide, pedig 2 eve muanyag
    paddal hasznalom. (elotte meg ket evig muanyag bevonatu asztallal)
    "

    Ez mind szép, de attól még jobban fogy rajta. Amúgy mennyit rángatod az egeret Quake Live/CoD 4 Promod/CS 1.6 alatt? :U

    "Nalam alig van hangja. Az asztalnak elotte sokkal durvabb volt."

    Próbáltam sokféle egeret sokféle műanyag padon, és az összesnek idegesített a hangja. Már akkor is ölni tudnék, amikor valaki a kövön egy papucsban csoszog. Nekem ne sercegjen agyszaggató hangon az egerem alja -se halkan, se hangosan-, amikor mozgatom a padon.
    Asztalon sosem használtam egeret, érthető okokból kifolyólag - egyrész pontatlan, másrészt kényelmetlen, harmadrészt olyan hangja van, hogy az gyűlöletes, negyedrészt szétcseszi a talpakat, ötödrészt igénytelen.

    "Ket eves padomon nem latszik, hogy foleg a bal also sarkat hasznalom."

    És hogy fog kinézni 3-4 év múlva? Meg amit mindig elfelejtesz; te nem játszol HC FPS-t. Az egy kicsit más igénybevétel mind az egér, mind a pad szempontjából...

    Szóval NAGYméretű, vastag (4 mm </=) szövetpadok FTW. ^^

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Stunts666 #10454 üzenetére

    Maradok a QPAD / Allsop / Everglide triónál. ^^

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz tommjee #10467 üzenetére

    "Ugyan az mint a Steelseries Kinzu csak 400 DPI megy , meg 1-2 év helyett kibír 4-5 évet bisztos"

    Mármint a Kinzu hasonlít rá nagyon, nem? Amúgy legalább olyan minőségű szenzora van, mint a Kinzu-nak...sőt...én az MS-re tenném a voksot.
    400 dpi pedig professzionális játékhoz is elég, nem csak irodai felhasználásra.
    Egy szó mint száz, MS WMO 1.1/MS IM 1.1a/MS IME 3.0 kitűnő és megbízható választás.

    Ha vigyáz rá, többet is kibír, mint 4-5 év. Nemrég adtam el a 9(!) éves MS IM 1.1a-mat. Mikrokapcsoló csere már ráfért volna, de még teljesen használható volt. Játék alatt kb. észre sem vetted.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #10471 üzenetére

    Na, úgy látszik, a Logitech rájött, hogy nem érdemes a lájzeres™ vackokat erőltetni, jó lesz az az optikai engine. :C

    Első ránézésre egész guszta (közben megnéztem felülről és rusnya), de mi a bánatnak rá 9 gomb? Csak, hogy útba legyen / megtörje a finom vonalvezetést / legyen mit letiltani driver-ben? ~sigh

    Reméljük, lesz olyan jó, mint az MX 300 / MX 310 / G1. Az pedig nem lesz könnyű...

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz XenHai #10485 üzenetére

    Az az egér...khm...nem a legjobb. De finoman fogalmazok. :DDD

    Ajánlott egerek.

    +kis háttérinfo

    Padok.

    energy_: Bizony, ez a mouse Top5. :C Ha szétkapod, akkor a bal gomb műanyag pöckénél kell machinálni, de egyértelmű lesz, ha már ott van előtted. Egyszer talán majd én is szétszedem...:)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz energy_ #10493 üzenetére

    Ne töröld a drivert. Ehhez kell. Elméletileg megjegyezné a beállítást uninstall után, de jobb a békesség.
    Egy felesleges beállítást nem találtam benne. :U

    "Mondjuk Itt csak 800 és 1600 dpi van."

    Akkor az nem 3G-s Diamondback. :) 800 és 1800. 800-on kisebb a LOD.

    A beállításaimat (meg, hogy mit hogy érdemes) feljebb olvashatod, a nagy "DB 3G review-szerű" post-omban (amit neked írtam).

    Szétszedés: a nagy glide alatt van csavar, aztán pattintani kell.

    tommjee: Emlékeim szerint a DA v1-ben is 800/1800 volt.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz energy_ #10499 üzenetére

    Driver-ből a Razer oldaláról szedted a Win7-kompatíbilis v1.01-et? Mert ha igen, akkor nem kellene, hogy ilyeneket legyenek. Hasonlókat nekem a régi, v1.0-val csinált(ami nem Win7 ready).

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Neil Watts #10502 üzenetére

    Egyértelműen G400.
    Bár egy MX 518-at még szívesebben vennék. Könnyebb és ugyanúgy be lehet lőni 800 dpi-re.

    energy_: Akkor ott valami egyéb hardware-es/software-es geb@sz van. Nekem még eggyel sem volt semmi problémám a hozzá tartozó driver-vel, worked like a charm.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #10498 üzenetére

    Szokásos IQ-fighter megnyilvánulások. :W

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz gYaLo #10510 üzenetére

    Csodás lehet.

    :U

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák