Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nem_tom

    őstag

    Sziasztok! Egeret vennék (mily meglepő) és érdekelne néhány hozzáértő véleménye. Kinéztem párat, de dönteni nem tudok.

    1. Mennyi a keret? 15k
    2. Használtpiac játszik? Nem
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem
    4. Mire használnád az egeret? Vegyesen, de kicsit az FPS játékok felé kéne billenjen a mérleg
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? fingertip
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. Ha jól mértem 18cm
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Közeped, fps játékoknál kicsit alacsonyabb (pontos számadatokat nem tudok mondani, csak érzésre állítgattam
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Minimum legyen két oldalsó gomb. Ha van rajta egy-két extra az se baj, de ne legyen rajta 50. Úgy se használnám és csak útban lenne.
    Ami még fontos, hogy a klikkelések és a görgetés jól kivehető legyen, nekem fontos a visszajelzés. (elég ha minimum érzésre) A görgő esetében ez különösen fontos, nem szeretnék olyat amelyiknél nem érzékelhető, hogy átfordult. Illetve ne legyen olyannyira könnyű, hogy elhúzza a kábel. Az se baj ha nehéz, nem tudom nekem mennyire lenne jó az ha súlyosabb avagy sem.

    Na szóval elég alaposan átnéztem a Árukeresőt, kinéztem párat és érdekelne, hogy szerintetek melyik lenne az ideális választás.

    Logitech Prodigy G203
    Razer DeathAdder Essential
    Logitech G402 Hyperion Fury
    SteelSeries Rival 3
    ASUS Cerberus Fortus
    Razer DeathAdder Elite - Ennek 20k az ára, ezt azért tettem be, mert eléggé szimpatikus, ha esetleg valaki nagyon expert és meg tud győzni róla, hogy ez lenne a legidálisabb választás lehet beadom a derekam, de ha nem ad annyi pluszt akkor maradnék a 15k keretben.

    Ha egyéb javaslat van, azt is szívesen várom. :)

    Köszönöm előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák