Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schray

    tag

    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni vezeték nélküli egérre. TLDR háttérsztori lent:
    1. Mennyi a keret? - max 20e Ft
    2. Használtpiac játszik? - csak bontatlan, vagy egyszer kipróbált de amúgy garos
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? - nem
    4. Mire használnád az egeret? - Lightroom, Photoshop, Office, stb.
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - hát egérfüggő, a palm/fingertip kb.
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. kb 17cm
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - 800-1500, jó lenne ha lehetne állítani, pl PS-ben rajzolásnál kisebbre venni
    8. Egyéb igények - Produktivitás a fő szempont, több és jól programozható funkció gomb, állítható dps jó lenne. NEM LEHET LOGITECH (ld. lent). Játékra elvétve használom, akkor se kompetitiv FPS

    Háttértörténet :D
    Sajnos új egeret kell vennem, mert a Logitech G602 most már négy különféle hibát produkál kb 2 év nettó használat után és tarthatatlan a helyzet (ha valakit érdekel: akadozik a görgő, nem megy a középső kattintás, érintkezési hibás a vevő, és egyszerre több gombot is érzékel az oldalán egyet lenyomva).

    Az előző egerem egy MX Master volt, még talán első generációs, de azzal is egy rakás minőségi gond volt, ahogy több más Logitech hardveremmel is. Hiába gyártanak néha zseniális dolgokat, egy-egy modell vállalhatatlan minőségben kerül ki tőlük, cserébe jó drágán. A G602-őt szerettem, de ezen a ponton én ennek a gyártónak több pénzt nem vagyok hajlandó adni, emiatt kiesik jóformán a kapható egerek 70%-a, főleg azok, amikről tesztek és vélemények vannak, úgyhogy hálás lennék ha segítenétek :) Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

    71% víz

Új hozzászólás Aktív témák