Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz KaakukK16 #7495 üzenetére

    amiket vegyel figyelembe:
    1. legyen kenyelmes 3-4 ora mozgatas utan se faradjon a csuklod eza legfontosabb amellett hogy fekudjon a fogasa a keztartasodohoz.
    2. nezdmeg hogy high middle vagy low sens-el jatszol e es ehhez merten valassz optikat hasznalsz e gyorsitast stb...
    3. ne dolj be a reklamnak es csillivilli szamadatoknak
    4. valassz olyan egeret aminek aranylag hosszu es eros madzagja van!
    5. legyen egy jo egerpadod ha jatszol.

    szemelyes (tapasztalat es) velemeny:

    szerintem amit irtal 10-17k-t abbol vegyel nyugodtan egy [steelseries qck-t] mert az eger olcsobb lesz.. ezt a padot be lehet loni low mid es high sensre is jo a lezeres az infras es az optikai egerekhez egyarant. a merete "kozepes" mert van kiseb (olyat ne vegyel!) es nagyobb is (lowsensre jobb a nagyobb). szoval a kozepessel en kellemeset lottem low sensel de kicsivolt ugy hogy atlo menten hasznaltam.

    az optikai egerek kitunoek! low es mid sensre de highon hajlamosak elhasznalodastol fuggoen hibazgatni..
    a lezeres egerek (szerintem annyira nem jok) jok high es mid sens beallitasokra de amiket en probaltam lowsensen vagy kiakadtak vagy sokat hibaztak..
    en szemely szerint az infra optikat kedveltem eddig a legjobban (diamondback 3g deathadder stb..) mert az minden "fokozaton" allta a sarat nem akadt ki nem hibazott es jol adta.

    (szemelyes velemeny!)
    a dpi a gyorsitas stb jatek kozben ertelmet vesziti igazabol minden a te stilusodtol fugg hogy hogyan allitod be. igazabol dpi 1800 felett (max 2000 de mar ezek is minek) felesleges mert nemtudod fenysebesseggel mozgatni a kezed es a jatekok is egy max ertekkel szamol aminel az eger lehet tud jobbat de ha a jatek x(pl.1000dpi) mozdulatnyi jelet tud fogadni te nem tudsz belesulykolni y(pl.5400dpi) infot... alapvetoen a 400-2000 kozott spektrum idealis... lowtol highig ha ugytetszik... a gyorsitas megint csak felesleges mert azt a jatek consolejaban fogod allitani de ha te vagy superman akkor lehet sikerul is max gyorsitason 4-5G-t rantanod amugy nemigen... de ha hasznalsz gyorsitast akkor a megtudod adni az erteket alapbol sok driverben is es nemkell a jatekban.. de altalaban 1-3 eleg..

    amiket en csak ajanlani tudok ismetelten a qck melle:
    razer: [deathadder v2 (3.5infra)!], [abyssus (3.5infra)]
    logitech: [mx518 (optical)!]
    microsoft: wheelmouse optical 1.1 (optical)!, intellimouse 1.1a (optical),intellimouse explorer 3.0 (optical)
    steelseries: [kinzu (optical)!, ikari (optical), ikari (laser), xai (laser)]

    [ Szerkesztve ]

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák