Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz iamthesonar #7453 üzenetére

    Hali! Köszi a választ! Ahogy elnéztem elég jó értékeléseket kapott a különböző "laboroktól" a Saiph, de ezekben sosem hittem igazán. Magyar tesztet sajnos nem is találtam, ahol rávilágítanának a valódi előnyeire vagy hátrányaira.

    Az általad ajánlott ajánlott egerekről:
    Razer Abyssus sajnos kicsi, ami nem fekszik annyira az asszonynak. Jobb szereti a tenyeres egereket

    Razer DA-t próbálta, de nem találta kényelmesnek, ráadásul az Imperatorom lakkozott műanyag oldalával sincs kibékülve. Deathaddert venném, elvégre nagyon jó infra szenzorral szerelték fel, de most nem magamat kell néznem

    Amik még versenybe szállhatnak:
    Az általad is említett MX518: bár optikai, de már sokaknál bizonyított és a Logi-féle garanciaszerviz sem elhanyagolható szempont

    Logitech g500, de ez már egy árkategóriával feljebb van

    Optikai egerekkel nekem vannak rossz tapasztalataim, de azok a gagyi kategóriából származtak.

    Egyébként ezekhez az egerekhez passzolna egy szövet felületű pad? Mondjuk a Roccat Taito vagy a Mionix Alioth?

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák