Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Sziasztok!
    Már korábban írtam, hogy a G100S-emben a japán omron is bekrepált 2 hónap alatt.. (görgő alatt)
    Most gondolkozok rajta, hogy kipróbáljak egy másik egeret is. (ezt meg majd megcsináltatom valamikor)
    Keret: 15-nél semmiképpen nem szeretnék többet rááldozni (de jobb lenne inkább a 10+- egy-két ezer vonalon mozogni)
    Elsősorban új, és itthonról (de nem lestrapált, szép állapotú használt is jöhet)
    Használat: Bf1, Bf4, és CsGo. (leginkább az első kettő)
    Fogás: na, ez az amit még én se tudok meghatározni :D Valahogy így fogom a G100S-t: alaphelyzetben az ujjaim alatti rész felfekszik az egér hátára (kb a csíkozott rész legaljára), de amikor pontosabb mozgás kell, akkor elemelkedik a kezem, és átváltok fingertipre. Tehát mindenképpen olyan egér kellene, amivel ezt még meg tudom csinálni. ( Az IMO 1.1-a is jó volt, annál nem szeretnék nagyobb egeret, viszont az nem lenne baj, ha a G100S-nél valamivel nagyobb lenne).
    18cm egyébként a kezem.
    4-500 dpi elég.
    Egyéni igények:
    Plusz gombok nem szükségesek (nem baj, ha van, de ez nem vásárlást befolyásoló tényező).
    A G100S-nek bejön a felülete, nem izzad rajta a kezem, viszont az IMO-n izzadt, és idegesített, hogy csúszott.
    Nem szeretem azokat az egereket, amik "ráerőltetnek" egy adott fogásra (pl amikor a gyűrűs és kisujjnak külön vájata van), szóval az ilyen sallangmentes dizájnokat preferálom.
    HP Omen padot rendeltem, azon lenne használva.
    Az Alcor gondolom már nagyon nagy lenne nekem.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák