Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pilsner

    aktív tag

    üdv!
    látom, megfordul itt néhány g500 tulaj, így ide írok. a mai napon vettem a fent említett egeret, de életemben nem csalódtam még ekkorát egy hardverben ilyen rövid idő alatt. kb. 5 perc után nyilvánvalóvá vált, hogy ez az egér egészen egyszerűen pontatlan, és meg sem közelíti a játékos egér fogalmát (már ha tényleg létezik ilyen). nem szeretném leszólni az egeret pár óra után ennyire csúnyán - még az is lehet, hogy kifogtam egy hibás példányt - de egészen egyszerűen pocsékul muzsikál. eddig egy razer ch-t használtam, már megvan vagy 5 éve, de nagyon ramaty állapotban van, néha lekapcsol, egyszóval kiszolgált. soha, semmilyen problémám nem volt vele. azért döntöttem a g500 mellett, mert mindig is akartam egy ilyen "logitech" formájú egeret, tetszett a szabadon pörgő görgő, és sok böngészés után szinte kizárólag jókat olvastam róla, senki sem panaszkodott (az ergonómia most nem számít, mindenki mást szeret, de nem is ezen van a hangsúly, hanem a szenzoron). alacsony érzékenységen használom az egereket, mind a mindennapi életben, mind a játékban. a g500-on megpróbáltam mindenféle beállítást, alacsony/magas érzékenység, dpi és frissítési ráta, driverrel és anélkül, és hát nem jó. ez egy nagyon enyhe kifejezés. biztos én csinálok valamit rosszul, csak már nincs ötletem. ha lassan mozgatom az egeret, akkor olyan bizonytalan mozgása van a kurzornak, de ha nem direkt figyelném, nem is tűnne fel. de ha megrántom...
    akinek van ötlete, tanácsa, bármi, amit megpróbálhatnék (fw-t próbáltam frissíteni, a padom tiszta) nagyon szívesen venném! köszönöm!

    www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

Új hozzászólás Aktív témák