Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagylaci32

    tag

    válasz whYz #3313 üzenetére

    Köszönöm szépen, pontosan ilyen válaszra gondoltam:)! Véletlenül nem keverted össze a lézer és az optikai egérnek a leírását? mert azt olvastam egy logitech-es tesztben vagy a holnlapjukon, hogy pont a lézer ami jobban használható különböző felületeken(mondjuk itt is írták hogy a lézer nem jó az üvegre)! Nem igazán volt még vezeték nélküli egerem, de ez mennyire észrevehetően lassabb? A vezeték nélküli jó(sebességét tekintendő) 80% általános felhasználásra, és 20% játékra(ez alatt a játék játékot értem, nem úgy hogy éjjel nappal, és komolyan; hanem max 2 óra egyfojtában és egyáltalán nem vérre menően)! Ja igen, mi az hogy egy egeret notihoz ajánlanak? mi a kül a noti és az asztali egér között?
    Ha már ennyit írtam akkor még ezt leírom: Milyen egeret ajánlanál ezek szerint:
    -vezeték nélküli
    -Max 7-8ezer Ft
    -inkább jobb legyen külonböző felületeken, és jobban lekövetsen mindent, és legalább annyira legyen jó az érzékenysége mint egy 6éves egyszerű optikai genius egérnek!
    -szeretném ha lenne rajta pár plusz gomb, és hogy kézbe illő formájú legyen(pl mx1100)
    (-ha lehet akkor akkus, de ez nem szempont)
    Bocsi hogy hosszú voltam!

Új hozzászólás Aktív témák