Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekkec

    aktív tag

    válasz #10691584 #25634 üzenetére

    "Talán, ha leírnád melyik "ajánlott egérben" mi nem tetszett (méret/állíthatóság/fogás mittomén).."

    Itt írtam le. Illetve a méretük is meghaladja a 100 cm-t és az eSeS-ek túl púposak számomra. A mostani egerem formája és mérete optimális szóval a már linkelt képen látható milyen formájú egerentyüt szeretnék.

    "Bár, ha még nem fogtad őket, az sem tiszta, hogy mi alapján nem tetszettek (és mihez képest/mihez képest nem kellene ajánlanunk)"

    Sajnos így van, nincs tapasztalatom pont ezekkel az egerekkel, és nem is nagyon lesz rá lehetőségem, hogy vásárlás előtt kipróbálhassam őket, ezért érdeklődöm itt ahol tapasztal pro felhasználók tudnak tanácsot adni.
    A feltételezésem miszerint listán szereplő egerek nem jönnének be a meglévő tapasztalatomra és információkra (méret adatok/képek stb.) alapozom.
    Egy ilyen egeret vettem anno ez sem állt kézre, a formája is más és a méretei is nagyobbak, mint a mostani ratyi egeremé, el is adtam.

    Ennél pontosabban nem tudom meghatározni az "igényeimet".

    A szempontok:
    - hasonló formával és mérettel mint a 100X
    - 4+ gombbal (amin az elülső szegmensben találhatóak a plusz gombok pl. mint neki vagy neki)
    - pontos kis területen mozgatva

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák