Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taknyi

    aktív tag

    válasz sarkanyolo2 #18661 üzenetére

    Logitech G400 saját friss tapasztalat alapján ajánlom a <10k árfekvésben nincs jobb. Megrendeltem egy g400-ast, majd elmentem érte a boltba. Szó szót követett az eladóval végül e-blue mazer-x cobra-val távoztam. :W A boltban dobozban néztem 3 egeret, a logiról azt hittem, hogy rövid lesz a jobb és bal billentyű a viszonylag hosszú ujjaimnak, mert az ujjtövem párnáit előszeretettel pihentetem az egeren + nyújtott ujjal kényelmes nekem a klikkelés. A cobra kényelmesebbnek tűnt, az eladó szerint tudja azt a szinvonalat nyújtani, mint a logi... Hazamentem, teszt, hidegzuhany.. :O Pontatlan, lapos.. Hát nem sokat aludtam tegnap éjjel, vajon ki tudom e cseréltetni a logira? Szerencsére szó nélkül cserélte... Ma délelőtt haza, teszt, :)) Hawai :)) tökéletes, gyors, pontos, pont a kezembe való (közép +-os akezem), konzervatív, tartós érzetű anyagból. Kár, hogy a DPI állapotot nem jelzi ki, de sebajtobiás.. Köszönöm mindenkinek :R aki hozzájárult a topikhoz, hogy ez alapján egy igazán jó egeret találtam...

    [ Szerkesztve ]

    World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

Új hozzászólás Aktív témák