Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz iamthesonar #15106 üzenetére

    "a 3g infra sensort de azt is csak azert mert igy jobban adta maga a sensor szerintem mint 800-on..."

    Quake-hez (QW, QL) 800-on szerintem jobban adja - mint ahogy a kis Salmosa <3 is.

    DB 3G-re visszatérve; ugye azért volt a csere, mert már őt is kezdtem kicsit féltéglának (~95 g) érezni. A Salmosa után ismét kézbefogva ez tovább erősödik. :)

    Salmosa: nagyon adja, főleg shaft és rail. Jobban, mint a DB 3G (szenzor ua.) - legalábbis nekem. Mondjuk ehhez nem csak a formának és súlynak van köze, hanem a driverless "pöcökkel 500 Hz-en vagyok"-dolognak is. Jóval kompaktabb, pörgősebb egér, passzol a claw-fingertip hybrid fogásomhoz.
    Csak a nyüfmákoló klikkjével kell valamit kezdenem, de hát ez a DB 3G-nél is szériahiba volt - ott megoldottam.
    Talán akkor lehetne még jobb, ha a gombjai ~1 mm-rel beljebb lennének a széleitől.
    A görgő is jobban tetszett a DB-n, de attól még ez is görög, szóval tökmindegy.

    QPAD Gate01-gyel kezdtem használni, Quake-hez bejövős volt, CS-hez inkább az Allsop.
    Köztes megoldásként valahogy áttértem a Mantis Speed-re, most azzal nyúzom.

    Szó, mi szó, játék terén nekem előrelépés volt, de a kis Earth Green is megmarad, mert esténként hiányolnám a sejtelmes zöld pislákolást <3 - most Windows-ban azt használom; kár, hogy telepített driver híján 1800 cpi a default-ja. Meg egy Diamondback az egy Diamondback - ezt van aki érti, van aki nem. Ill. amúgy sem egy gyakori darab, ami tetézi az életérzést. Hogy a loli-modot megkapja-e, még eldől. ;]

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák