Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz verybigboy #14832 üzenetére

    Tegnap megjött az új NEC 7260-as íróm, azóta megírtam vele egy lemezt, tökéletesen megírt mindent, rendben ment minden. Még egyszer köszönöm a fórumtagok segítségét ! :K

  • #93794560

    törölt tag

    válasz verybigboy #14832 üzenetére

    Mielőtt elmentem volna a bekrepált DVD meghajtóm helyett egy újat venni, próbából betettem a gépbe egy kicsit régebbi, másik LG meghajtót, GSA-H10A típusút, ami a szekrényemben volt. Ez is működő drive volt, csak egy szétbontott gépből maradt meg. Beraktam, kipróbáltam. A számomra fontos lemezeket ez sem volt hajlandó olvasni. Ekkor döntöttem el, hogy veszek egy újat.
    Mivel itt a keleti végeken, (Nyíregyháza) szinte minden bolt csak a tucatgyártású LG meghajtókkal van tele, nem volt túl nagy választási lehetőségem. Akárhová mentem, mindenütt több polcnyi LG DVD meghajtót láttam, egyéb márkát szinte alig. Mivel nekem ez már a harmadik LG meghajtóm volt, ami befürdött egyes régebbi lemezek olvasásával, elhatároztam, hogy ezt a márkát lehetőleg kerülöm. Elnézést azoktól, akik ezt kedvelik, de nekem sohasem jött be. Így aztán végül egy ASUS DRW-22B3S drive-ra esett a választásom. Beszereltem, és bekapcs. Legnagyobb meglepetésemre még azt a lemezt is simán olvasta, amit már hónapok óta egyetlen meghajtóval sem tudtam elolvastatni, de kidobni nem akartam, mert a lemez nem látszott karcosnak, és az asztali DVD lejátszó is olvasta, csak a régi LG meghajtóm nem. Így most a lemezek tartalmát simán ki tudtam menteni külső HDD-re. Mélyreható teszteket még nem volt időm futtatni a DVD íróval, de az a tény, hogy a leggyengébb DVD-imet is simán beolvasta, megér egy jó pontot a meghajtónak. Ráadásul a LG-hez képest alig hallani a hangját, amikor felpörög.

Új hozzászólás Aktív témák