Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz cocka #4566 üzenetére

    Ha vissza olvasol,sokan panaszkodnak az LG íróra,hogy rosszul írnak vagy későbbiekben olvashatatlan lesz a lemez!
    Nem véletlen,hogy a Pioneer BD írók külföldön sem nagyon kaphatóak! Ami van itthon azt pillanatok alatt elfogynak! Az írás tesztek is erről tanúskodnak.
    Nálam is van egy LG BD/DVD combó mellyel a megírt BD lemezt be se olvasta. A Pioneer még megbirkózott vele igaz későbbiekben már elakadt,de legalább betudtam listázni,ellenben a LG csődött mondott. Az pedig zsír új amire nem lehet mondani,hogy elhasználódott volna. Igaz azt csak külső olvasónak vettem meg.
    Azt is meg lehet nézni hányan gyártanak BD írót a PC iparnak!
    A három ujjad is elég lenne hozzá! Talán a 4 de a Samsung sem gyárt már optikai egységeket. A Sony is kilépett.A Panasonic csak a notiba gyárt BD írót és a lejátszókba meg olvasót. Azt nem tudom,hogy olyan asztali BD lejátszók melyek írni is tudnak lemezre azokban milyen író van?
    A BD technika a Sony találmánya. A PS4 konzolban sem Sony drive van benne! Amik vannak azok mind olvasók melyek az asztaliba vagyis a lejátszókba tesznek be!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák