Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    Billentyű-egér kombót szeretnék, wirelesst. tudom, nem ajánlott, főleg nem olcsóbban, de mégis ilyet szeretnék. lehetőség szerint olyat, ami mindennapi használatra megfelel, tartós, fekete, normálisan elkészített darab.
    normál méret, nem kellenek extra funkciók (media gombok, világítás) csak a normál karakterek számítanak, de azok legyenek jók. Angol is lehet, ha olcsó (amerikai NEM)
    újat keresek, Dellt és Logitechet preferáltam (rég) de ma már nem tudom, mik a jók.
    keret: nehéz megmondani. a legvége 25k, de inkább vennék 10-15 között, mert nincs szükségem extra funkciókra, csak egy működő billentyűzetre és egérre, amivel lehet netezgetni. a legegyszerűbben megfogalmazva egy ár-érték arányban a piacon a legjobb kombót szeretném megvenni. köszönöm.

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák