Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi1984

    csendes tag

    sziasztok
    előre szólok, hogy nem értek a billenytűzetekhez, évek óta laptopot használok (mostanában egy elitebook 840est). Mivel azzal számolok hogy idén is még sokáig home office-ban leszek, ezért átállok asztali gépre. Ehhez keresnék billentyűzetet a lenti paraméterekkel:

    1.Mekkora összeget szánsz rá? 25-30e lenne ideális
    2.Használt szóba jöhet? Csak új
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Évek óta laptopon dolgozok, lemaradtam a billentyűzetek terén. Egy Logitech K400ast használok most ideiglenes megoldásként (okostévéhez vettem még évekkel ezelőtt, csak ez van itthon)
    4.Mire használnád a billentyűzetet? Irodai munka, sok gépelés, semmi extrém/különös felhasználás nincs
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.) Nincs elképzelés, nem használtam eddig ilyeneket
    6.Van konkrét modell ami tetszik? Nincs, csak elkezdtem nézelődni.
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO, magyar kiosztás preferált
    8. Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb) Nem kell numpad, vmi kompaktabb méret kellene helyhiány miatt
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.) Mivel sokat dolgozok este/éjjel amikor a család már alszik ezért világítás jó lenne, és minél halkabb működés preferált. Kábeleket nem szeretem, ezért előnyben részesítem a vezeték nélküli megoldást.

    Előre is köszönöm a segítéget. :)

  • Norbi1984

    csendes tag

    válasz nyunyu #61145 üzenetére

    igen, én is ezt kerestem

    ha az ár felmehet 50kig, akkor kapható vmi alternatívája a K800nak?
    sajnos a kompakt méret (helyhiány miatt) számít. köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák