Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Yany #6894 üzenetére

    Én is szívesebben venném, ha vezetékes lenne, de egyrészt a K800 vezetékes verziójából nincs magyar kiosztás (ami számomra fontos), másrészt több helyen írták, hogy a vezetékes verziónak tényleg gondjai vannak több gomb egyszerre történő lenyomásakor, így fps-re totál alkalmatlan. A K800-at lehet használni bedugva is, akkor pedig nem jelentkezik a lemerülés, mint probléma.
    Jómagam nem vagyok nagy multiplayer gémer, de azért szempont, hogy játékra is alkalmas legyen (az egerem mindenképp wireless lesz, szóval...). Azzal pedig maximálisan egyetértek, hogy sokkal szebb a K800 kinézete; nekem sem jönnek be az ilyen csiligémer formák...
    Ami még nem tetszett a K8100-ban: a világítás szignifikánsan gagyibb mint a Logitech-nél (ha nem pont felülről nézed a gombokat, látszik; sok ilyen kép van a neten). Persze kb. kétszer annyiba kerül, ergo a Giga valszeg simán megéri a vételárát.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák