Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Egon #6882 üzenetére

    Nekem pár napja van Logitech K800 billentyűzetem, és vétel előtt is felkerestem pár tulajt a 4-5 gomb lenyomásról, különösen a videón látható Shuft + W + Space kombóról, valamint a lagról. Mindenki azt mondta, hogy nem lesznek ilyen gondok. Így végül megrendeltem. Amióta megvettem ezeket tesztelem rajta én is, a billentyűkombinációkról nincs mit beszélni, mennek tökéletesen. És szerintem lag sincs. Igaz, ez ahogy mondtad is, szubjektív. Ami biztos, hogy ha van is, akkor tuti nem akkora, mint az említett videóban látható. Próbáltam fps, autós játékkal, meg most az L.A. Noire-t próbálgatom vele. Mégpedig úgy, hogy közben váltogatok, és ugyanazon mozdulatokat megcsinálom USB-s kontrollerrel is. Nem érzékelek különbséget. Háttérinfó még, hogy nem vagyok HC gamer, multiban nem nyomok semmit, mert szarrá vernének. Viszont az arcade kategóriát azért jóval túlteljesítem. Na valahogy így kell kezelni a véleményemet. Neten vettem, így 8 munkanapon belül élhetek az elállás jogával, szóval nyüstölöm rendesen, főleg lag témában.

    Egyébként a véleményem az, hogy kb annyira halk, mint egy UltraFlat újkorában, viszont az pár nap után kezdett hangosodni, a végén már olyan volt, mint egy normál bill. Ez eddig nem hangosodik. Van pár gomb, ami hangosabb mint a többi, a nagy Enter, meg pár numerikus gomb. A space nyöszörög kicsit. Nagyon kényelmes rajta gépelni, a gombok formája az amit egy kicsit szokni kell, mert még a több a félreütés, mint a régin. De nem sokkal. A világítás baromi jó, este nekem elég a minimum fokozat. Jól el vannak találva a szintek szerintem. A minimum totál sötétben nem zavaró, de nem is kevés. Nappal szerintem nem szükséges a világítás, de mivel vezetékesen használom, így nem kapcsolom le a minimumot, valamit azért dob a dolgon, főleg, hogy nálam ha gép előtt vagyok, akkor nappal sincs teljes fény, mert nem látnék semmit a képből az ablak miatt. Apropó, vezeték: Ilyenkor tölti a cuccot, de ekkor is vezeték nélküli billentyűzetként működik, tehát ha kiveszem a vevőegységet a gépből, akkor nem működik a billentyűzet, hiába van kábellel a géphez kötve.
    Szóval én elégedett vagyok vele, de túl van árazva egy kicsit.

    Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

Új hozzászólás Aktív témák