Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben22

    senior tag

    válasz Domonkos #44255 üzenetére

    A kinézetét most nem kell szegénynek leszólni, lehet vásári, de annó azért választottam ezt, mert alacsony volt, akkori albimban meg az íróasztal kicsi volt és volt külön kihúzós rész billentyűzetnek, be kellett férnie a kezemnek is + kell(ett) dedikált tekerős hangerőszabályzó is (meg olcsó is volt). Utóbbi tényleg hiányzik, de Ducky-n levő hangerőszabályzó gombokra csak-csak átszokok majd (nagyon gyakran használom). Na meg azért 8 éve kísér utamon (csak hogy kurva buzis hipszter legyek :D). Betűk nem különösebben koptak, pedig párszor küldtem már rá isopropyl alcoholt is (pl. Duckyra már nem mernék az ára miatt...), space fényesedett kicsit, ami ha nagyon lapos szögből nézem látszik. Azért 8 év alatt, úgy hogy napi 7-16 órát használtam átlagban, szerintem elég jó.

    Amúgy ha már lovagolunk a PBT meg billentyűzet kopáson, akkor nekem gyárilag így jött Ducky ("Bild" gomb + német ékezetes gombok).

    Nem akarok sokat lovagolni ezen, természetesen Ducky jó cucc (csak drága :D) és az ide irogatók nagy része is vett nem kevés billt mire megtalálta a számítását, meg titeket ez a téma érdekel, esetleg hobbynak is nevezhetjük, nekem inkább csak használati eszköz.

    Szerk.: Ducky-n a szöszök azért vannak, mert most takarítottam, nem azért, mert nem használtam és porosodik :D.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: GPU: Gigabyte Aorus Master 4090 + EKWB 4090 Nickel Acetal blokk; DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

Új hozzászólás Aktív témák