Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz demmer123 #23332 üzenetére

    :K Egész pontosan red kapcsolós Corsair K70 Vengeance-t rendeltem. Személyes tapasztalatom egyik kapcsolóval sincs még (reddel nemsokára lesz :) ) de így gondolkoztam:
    Először blacket szerettem volna, mert gondoltam azt nehezebb véletlenül lenyomni, viszont a red és brown felé hajlottam végül mert úgy gondolom hogy ha megszokom a red/brown ellenállását akkor nem lesz véletlen lenyomás, sok használatnál pedig számít hogy mennyi az ellenállás amit nyomkodnod kell.

    Red vs brown volt még egy érdekes kérdés. Mindkettő jó játékra és gépelésre is, mások tapasztalatai alapján azt a következtetést vontam le hogy a red picivel jobb játékra, a brown meg picivel jobb gépelésre. Eleinte úgy voltam vele hogy jó lenne érezni pontosan játék közben a kapcsolási pontot (brown), de aztán arra jutottam hogy ez sem olyan fontos mert ugyis bottom-out fogom csapkodni a billentyüket, ugyhogy teljesen mindegy érzem-e a kapcsolási pontot.

    Gépelni membránoson is egész jól tudok, szóval végül arra jutottam hogy a Red lenne nekem a legjobb, szerintem :)

    Apropó egy régebbi kérdésemet megválaszolva néhány kapcsoló tesztelő alternatíva a wasd-on kívül:

    Qwerkeys QWER8 V2
    Max Keyboard
    Max Keyboard Pro
    WASD Keyboard Switch Sampler
    Deck
    Cooler Master
    WASD 6-Key Cherry MX Switch Tester

    Itt van kép meg leírás mindegyikről: http://www.overclock.net/t/491752/official-mechanical-keyboard-guide#post_6009482

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák