Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cynric

    tag

    válasz jim bcs #15207 üzenetére

    Revoltec Lightboard XL3-ról váltanék. Szerintem az után a felsoroltak közül bármelyik nagy ugrás lenne. :B

    V.7 17-ért nekem jó ár-e? Hát necc, nem 100% még.

    Ami nekem fontos, hogy legyen minőségi, anti-ghosting, tetsszen külsőleg, világítson legalább kéken van zölden, kikapcsolható windows gomb. Angol vagy magyar, az mindegy. Mechanikus a hang miatt ki van zárva, barátnőm nem tolerálná.

    Igazándiból csak V.7-ért (szerelem első látásra) adnék ki esetleg 17 ezret (személyesen át tudnám venni), alapból Ozone Blade, Trust GXT280 és Speedlink Parthica között gondolkodtam, ebből a hármasból Speedlink tetszett meg legjobban videók alapján. Első kettő látatlanba gagyibbnak tűnik, mint a Parthica, de olcsóbbak is.

    Kár, hogy Razer Deathstalker Essential, ami ennyi körül van, nem világítós.

    Steelseries Apex Raw csak fehéren világít, 21-22 ezer már sok, ezt leszámítva tetszene. :W

    Roccat Arvo nem tetszik. Membrános Tesoro kéne.

    Akkor azt is megkérdezném (bár tudom, hogy Speedlink Parthica-t előbe kb senki se látott), hogy a Blade meg GXT280-hoz képest milyen lehet minőségbe a Parthica? Elvileg ez a Speedlink "csúcs" billentyűzete...

    Itt egy jobb minőségű videó a Speedlinkről: [link] ;)

    Nyilván meg kellene nyomkodni valahogy, meg tudni jellemző hibáit és az alapján mérlegelni, de nem találtam semmit, külföldi reviewek szinte mind dicsérik.

    Amúgy asztali gépemhez Razer Abyssus + Sphex + Piranha + Revoltec Lightboard XL3 van, notimhoz Roccat Kova+ meg Taito + Tesoro Kuvén, már csak egy rendes billentyűzet kéne, de mindig is drágának tartottam azokat, amik tetszenek.

    Ja még annyi, hogy Revoltec után ugye Ti is úgy gondoljátok, hogy már a Blade, GXT280, Parthica is nagy ugrás? :D

    [ Szerkesztve ]

    7lövetű konyhakés

  • WiZARD

    addikt

    válasz jim bcs #15207 üzenetére

    vajon a Madcatz V7 milyen az Ozone Blade-hez képest?
    külső, világítás kevésbé érdekel, inkább a hangja, minősége érdekel.

    postán van 1 csomag puhább o gyűrű, de ha az nem tesz csodát, akkor lehet hogy leváltom az ozone strike-ot...

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák