Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shark87

    csendes tag

    válasz Goyee #12080 üzenetére

    Igen tegnap érkezett meg.
    A szál-csiszolt műanyagban pozitívan csalódtam, mert látszatra és tapintásra is kellemes.

    A szoftverek nagyon jók és egyszerű használni őket, semmi gondot nem okozott makrókat gyártani vele.

    Billentyűzet iszonyat stabil két kézzel is meg kell emelni, hogy meg tudjam mozdítani, gyakorlatilag nem lehet eltolni. Kapcsolókról nem sok mindent kell mondani szerintem, cherry mx. Világítás 3 erősségű + a fokozatosan halványodó-erősödő, ha nem ülsz gép előtt nagyon hangulatos. Csuklótámasz felülete nagyon tetszik, nekem elég izzadós kezem van de nem nagyon csúszik meg rajta.
    Csak dizájn elem, a világító márka logó a jobb felső sarokban nagyon jól mutat.

    Az egér semmi extra, de hozza amit kell neki, forma, oldalgumírozás, súlyok, állítható dpi. Az öt makro profilhoz külön színek állíthatóak be és a görgő alatt a beállított színben világít az egér.

    Az egérpad nagyon stabilan fekszik az asztalon, anyaga nagyon kellemes és az egér csak úgy siklik rajta, precizitást igénylő feladatokhoz is tökéletes.

    Akinek tetszik ez a formavilág annak tökéletes vétel is lehet akár, mert a szett egyben nagyon mutatós. Az áráról nem nyilatkozom, mert az elég szubjektív, hogy ki mennyit tud/akar áldozni perifériás eszközökre. De mindenki maga döntse el, nekem bejött, ajánlom... :)

Új hozzászólás Aktív témák