Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz KAMELOT #86291 üzenetére

    Tökéletes. :) Ez a HAMA uRage Exodus 900 Blue első blikkre nagyon Corsair koppintásnak néz ki. Mondjuk a Blue az pont az ellentettje a halkságnak, inkább egy Silent Redet javasolnék, már ami kommerszként elérhető, mert az ilyen hupilila-aligsárga nagyonegyedi switchek közt biztos van jobb is, csak nem a sarki boltban. Corsairnél inkább mezei Redek szoktak lenni, amik a legközelebb állnak a csendes vonalhoz. Meg még MX Speed is, ami tulajdonképp a Red, csak feljebb van a lenyomási pontja, gémelni állítólag jobb, cserébe idegbajt kapsz tőle hogy épp csak pihenteted az ujjad rajta, de már egy fél oldalt teleírt, tehát mindenes használatra nem javasolnám (nekem gémelni se jött be, pont ezért). Szóval dizájn alapján a Corsair K70 RGB PRO MX RED lenne az embered. Viszont ISO-t még nem láttam tőlük. Egy másik megközelítés pl. a Varmilo VEA109 CMYK USB Cherry MX Silent Red, ami ISO (ráadásul magyar, ami PBT kupakban ritka), nagyon masszív. Ellenben nem RGB, csak sima fehér háttérvilágítása van. Árban nagyságrendileg ugyanannyi, sőt van TKL kistesója, olcsóbban, ha nem kell a numpad. Ha a dizájnról meg lehet győzni a tesódat, az utóbbival szerintem jobban jár. Én is ezt használom, előtte Corsair K95 Premium volt (egy Brown meg egy Speed asszem), de azok kukában végezték.

Új hozzászólás Aktív témák