Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz dqdb #67647 üzenetére

    Keresem az általad emlitett hibakat, de nekem ez egyszeruen vajsima! hihetetlen mennyivel jobb (masabb) mint a Brown... az ehhez keppest egy bordasfalon vegighuzott reszelo :)
    Egy dolgot vettem csak eszre, megpedig hogy bizonyos billentyuk hangtonusai elternek egymastol. Van benne par olyan switch (fokent baloldalt) aminek kicsit magasabb a tonusa mint a tobbinek, de ez - szamomra yet ;] - nem zavaro.
    A space picit nehezebben jon vissza (nem ragad be) ez mar viszont zavar, de ennek reggel kideritem az okat.
    F11 nem mukodik, valoszinuleg elhajlottak a labai. :D (pedig itt mar rutinosabb voltam mint a brown-nal, sebaj)

    A legfurcsabb (es ezt nem is ertem hogyan lehetseges) hogy itt bejon a gyari keycap, jo vele potyoreszni... kenyelmesnek erzem. A barna kapcsolonal mar az elejen azonnal le akartam szedni, valahogy nem ereztem ra, midegy egyelore marad viszont ez a kicsit nehezen jaro space kva ideegesítő :D
    Lehet nem tokeletes, de azt gondolom elso buhera mechanak teljesen rendben van de ami meg legfontosabb az az, hogy mar latom az iranyt, linarias vonalon kell haladnom. A kemenysege ennek a switch-nek remek, egy alom rajta gepelni, Egyelore hasznalgatom aztan majd meglatom melyik kapcsoloval lepjek egy ujabb szintet. :K

    Most elvezem ami van :))

    Gyari (atmeneti) szivaccsal (a vegleges meg uton van :))

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák