Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skullwipe

    senior tag

    válasz [Prolixus] #35540 üzenetére

    Akkor nektek jó hírem van mert bizony van kirakva végre, de csak kék tactile cherry klón (elvileg kailh, de egyszerűen nem annak tűnt a felirat alapján). Próbáltam rájönni hogy mi az de ott kiolvasni... nem bírtam, átlátszó felső rész, ledekkel voltak ellátva. Sajnos bekapcsolva nem voltak, mondjuk én nem bánom, a lényeg hogy világítanak. Meg egy kicsit hajlítgattam, tekergettem őket oldalt fogva, nem kő kemények, de nem nyiklenek nyaklanak, bőven strapásnak tűntek, súlyuk ehhez mérten nem annyira sok. Az extra multi médiás gombok is jó hogy legalább ott vannak. Van támasztokájuk is akinek kellene. Gyanús volt, hogy miért van még az U-n is € jel, persze hogy mártogatottak azok a kupakok nálunk, a profil az OEM lesz. Viszont nagyon könnyű volt rajta a gépelés szépen klikkeget kattogott, nagyon kis kényelmesnek tűnt, és két verzió is van TKL (RAPOO V500S, a régebbi), és full size (RAPOO VPRO V720S, a nem rég kiadott felújított verzió).
    Nem csoda, hogy nem tudtam kiolvasni a feliratot rajta, ez van benne. Viszont nekem nagyon pozitív benyomást keltettek, határozottan jónak tűnik mind kettő. Persze tudom mi a gond főleg, a kupakok, de azért már ez is valami ilyen ár kategóriában, főleg a TKL-re gondolok. Közben most látom már, hogy miért éreztem én könnyűnek mert 50g az a rugó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák