Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Domonkos #31009 üzenetére

    Még gépeléshez is volt PH! cikk valamelyik rövidebb utasból, úgy emlékszek az is jó volt.

    Most lehet haragudni fogsz de már kifizettem az átmeneti megoldást, az egy Genius Imperator lesz 1 évesen dobozában. 3600Ft-ot remélem megért, még nem fogtam kézben. Konténeres billentyűknél csak jobb.
    Egyébként eddig tényleg csak munkahelyről leselejtezett billjeim voltak, meg a Hama a Tescoból amit szétvertem a Rollover miatt.

    Simogatót viszont keresnem kell, mert még életemben nem fogtam normális billt. Azaz de, egyszer. Veletech 2013 Millenáris Park, Cooler Master quickfire akármin Crysis 3-aztam. De azt meg elfelejtettem már.

    Billentyűre meg visszatérek ha lesz mit rászánni... Fogamra kéne pénz, jogosítványra, telóm is egy MT6572 4.2.2-es droiddal. Eredetileg nem kalkuláltam most ezzel a kiadással, csak kiderült hogy semmi használható USB-s billentyű megoldást nem tudok prezentálni az új gépnek. (ami szintén selejt, USA refurbished törött karcos de olcsó Optiplex 3010 i5-3470-nel)

    Imperator legalább illeni fog a Maurus GX-hez :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák