Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00k

    veterán

    válasz haxiboy #24686 üzenetére

    Hi,

    Kéne egy kis HELP :)

    Van egy Tesoro Tizona G2N billem és az a gondom vele, hogy hiába van feltéve a driver hozzá(meg te is elküldted annó) , de nem tudom módosítani a space alatti 3 gombot, pedig LOL-hoz nagyon kéne :)
    Írtam a facebookon is nekik, de basznak válaszolni, hogy mi lehet a gond.
    néztem ezeket a progikat, amiket tanácsoltál bár ott egy másik billel kapcsolatban adtad az infót.
    "(#24685) Sn00k : Szerintem megoldható, ha a gyári driver nem menne, de konkrét billentyűparancsot küld a pc felé akkor akár a microsoft féle layout editorral is bele tudsz nyúlni, vagy valamilyen hotkey (autohotkey, autoit) tudsz rá állítani bármit."
    Ezeket feltettem, de nem sikerült közelebb kerülni a megoldáshoz, nem tudtam ezekkel a progikkal előrébb jutni sajna :/
    Ami a lényeg hiába próbálok egy macrót beállítani a H1 bill-re és adom meg neki az értéket, majd le OK-ézom, de valamiért nem jegyzi meg és nem tudok rájönni, hogy miért. Lehet a win 10 a problémája, de nem tudom.

    Nincs 5leted nagyon nagy segítség lenne, hogy a képen látható és bekarikázott H1N gombot betudjam állítani ?

    u.i: Alapból működnek ezek a gombok, a H1 a böngészőt nyitja meg a H2 a windows media playert.

    [link]

    [link]

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    3njoy the Lif3

Új hozzászólás Aktív témák