Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    Tiszteletem a kollégáknak! :R

    Sajnos nem találtam a táblázatban megfelelőt, ezért inkább kérdezek. Mondjuk az árak kicsit el vannak benne "csúszva" :) Egy árkategóriát már szinte mindegyik drágult :)
    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    Maximálisan 20-25e ft
    2.Használt szóba jöhet-e?
    Ha nagyon muszáj...
    3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?
    Elsősorban mindennapi használatra. Ritkábban játszogatok is de messze nem vagyok gamer (már). kb. heti 1x játszok 2-3 órát.
    A mostani Razer Lycosa Mirror-om már régóta rakoncátlankodik, beakad egy-egy gomb, vagy éppen nem működik. USB kábel kihúzás majd újra bedugás után megjavul, de már régi is szegénykém :)
    4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus)
    Mivel egyáltalán nem értek hozzá, így nincs specifikus típus amit keresnék. A mechanikus körüli hercehurcát se nagyon értem.
    5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?)
    A világítás az fontos! Nem szeretem a nagy fényt, ezért hasznos nekem a bill. háttérvilágítása. Numpad kell. Csuklótámasz, ergonomitás: előny de nem feltétel :) Viszont ha lehet akkor valami megbízható darabot vennék, lehetőleg hosszú távra.
    6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk)
    Nem. De tudjak ugyanúgy rajta magyar ékezetes betűkkel írni mint ezzel most. (ez is angol)

    A segítségeteket előre is köszönöm! :R

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák