Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz micafighter #23373 üzenetére

    Ez egyébként annyira nem is zavaró, egyetlen zavaró dolgot találtam, mégpedig a speciális karaktereket, ugyanis azokat nem tudom vakon az ISO kiosztásban sem, ANSI-n pedig ugye más van a keycap-ekre irva, igy a spec karaktereket vadászni kell :D kivéve ha átálltom a bevitelt ANSI USre amikor spec karaktert akarok irni :)) Shift + Bal Alt-al viszonylag gyorsan lehet váltogatni szerencsére a beviteli nyelvet :)

    En pont forditva voltam, 10 evig ANSI USt hasznaltam, de elso melohelyen magyarra kellett ferditenem egy kulfoldi szoftvert, igy kenytelen voltam magyar billzetet hasznalni.
    Aztan egy ido utan elegem lett a fel percenkent Alt-Shiftbol, meg allandoan osszezavarodtam, hogy mikor hol van a Z/Y, meg 0, igy kenytelen voltam megtanulni a forumozashoz hasznalatos irasjelek elocsalogatasat (AltGr-F/G, stb), hogy ne kelljen allandoan visszavaltanom amerikaira.

    Azota mar magyar kiosztason programozom, gyakorlatilag teljesen elfelejtettem az amerikai kiosztast.
    Pedig C/C#/Javahoz jobban jonne az US, mivel ott egyszerubben elerheto a {/}, magyaron notoriusan mellenyulok az AltGr-B/N-nek.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák