Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    válasz MadKet #12074 üzenetére

    Az ilyen olcso Genius cuccokat nem ajanlom evek soran volt mar 3 fajta billentyuzetem 3-6 ezer forint kornyeken mind kemeny kopogos szarok voltak ,volt mar 20 ezres wireless egerem is toluk az is rohadt nagy csalodas volt ,a Logitech ezerszer jobb billentyuzeteket ad ki a kezebol meg a sima 2-3 ezres is normalisabb muanyagbol van +sokkal csendesebbek .

    Most akarok en is uj billentyuzetet venni 5 ezer a keret most ezek kozul fogok valasztani.:

    logitech k200

    microsoft comfort curve 300

    microsoft wired keyboard 600

    Ahogy nezegettem webshopokba 5-6 ezerert van mar villagitos billentyuzet is peldaul a Revoltec Lightboard XL3 vagy a A4-Tech KD-600L X-Slim ,A4-Tech KD-800L Backlight csakhat anyagminoseg meg ennyi penzert eleg sz@r normalis tesztet/velemenyt nem nagyon lehet talalni roluk hogy mennyire csendesek gepeleskor illetve mennyire tartosak volt mar szerencsem 2 A4tech egerhez es nem viszgaztak valami jol 3-4 honap utan mentek kukaba 5-7 ezer forintosok voltak.

    Meg ma ejjel ragodom kicsit rajta aztan megrendelem valamelyiket majd irni fogok ide hogy mit vettem es ha jo valamire vagy sem :D

Új hozzászólás Aktív témák