Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viktorhmv

    senior tag

    Sziasztok!
    Kinéztem egy Lancia Delta 1.4 T-Jet Argento benzines autót. Minden igényünknek megfelelne, mind az esztétikum, teljesítmény és fogyasztás terén. Emellett ár/érték arányban is jó választásnak tűnik.
    Egyedül a nehézkes Lancia Delta specifikus alkatrész hiány bizonytalanít el. (Egyébként pedig ha jól tudom sok az egyezés a hasonló évjáratú Fiat Bravoval) Ezen kívül pedig az olasz autókra jellemző bosszantó hibák mértékének (izzók, autó rádió stb.) jelentőségét nem tudom megítélni ebben az esetben. (2001-es Fiat Puntóm van jelenleg, tehát ez nem újdonság számomra.) Van valakinek tapasztalat a kérdéses területeken?
    Illetve úgy általánosságban mik a tapsztalatok ezzel a típussal?

    Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

  • viktorhmv

    senior tag

    Sziasztok!

    Január elején hozzuk el a "számunkra új" Mitsubishi Outlander (2005) 2.4 Sport autónkat. Szeretném elvinni egy általános szervizre. Budapest környékén melyik szervizt ajánlanátok? Hová vihetném el az új szerzeményt?

    Köszönöm a segítséget előre is!

    :R

    Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

Új hozzászólás Aktív témák